Infinit - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení Infinit

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Infinit na pracovní smlouvu, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Na první pohled vše vypadá velmi dobře: plat, schůzky, kuchyňka pro personál, benefity, ale zarazila mě vysoká fluktuace zaměstnanců.

Negativa firmy:

Teplota vzduchu je 30-31 stupňů Celsia, absolutní vlhkost, normy chlóru jsou na hranici . Odhadovaná návštěvnost přesahuje 3x, v době od 14:00 do 20:00 o víkendu je to až 100 osob (předpokládaný počet dle projektu je maximálně 25 osob najednou). Záchranáři se opakovaně obraceli na vedení společnosti s žádostí o zpřístupnění pracovních podmínek, indikátorů chlóru a vlhkosti ve vzduchu veřejnosti. Tento požadavek je vedením společnosti ignorován. Klimatizační a ventilační systém si v takových podmínkách nedokáže poradit. Automatický systém dodávání chlóru do vody kvůli přetížení vodního ekosystému ukazuje 0,46-0,54 miligramů na litr vody. Velmi často dochází v noci k šokové chloraci vody a ráno v 6-00-7-00 je ve vzduchu velmi patrný zápach chlóru. Tato situace je aktuální zejména ráno v sobotu, neděli, pondělí. O víkendech je největší návštěvnost, takže automatika reaguje tímto způsobem. Jaká je koncentrace chlóru ve vzduchu, nikro nezná a nekontroluje.V tomto ohledu lidé často opouštějí tuto práci. Fluktuace zaměstnanců je minimálně 2-3 lidé každých 6 měsíců. Časté příznaky poruch dýchání u záchranářů: kašel, sputum, záněty sliznic očí a nosu, rýma, snížená imunita. Záchranáři se opakovaně obraceli na vedení společnosti s žádostí o zpřístupnění pracovních podmínek, indikátorů chlóru a vlhkosti ve vzduchu veřejnosti. Tento požadavek je vedením společnosti ignorován. Víme, že maximální množství chlóru ve vodě může být 0,50 miligramu na 1 litr. Ale to je norma pro ty plavce, kteří plavou maximálně 2 hodiny denně. Ale u bazénu jsme 8 hodin. Co je pro nás v tomto případě normou? Navíc neexistuje zařízení, které by nám poskytlo informaci o množství volného a vázaného chlóru ve vzduchu, který při práci dýcháme. Ukazuje se, že svým zdravím doplácíme na nadměrné příjmy společnosti Vedení společnosti nám odmítlo poskytnout informace o stavu ovzduší a vody. Žádná kompenzace. Při náboru nikdo z vedení nemluvil o rizicích pro naše zdraví.

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Infinit na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Jsem ve spolecnosti velmi spokojena, prace me bavi. Platove je to lepsi nez jinde.prijemne prostredi. Ocenuji moznost skvelych bonusu od moznosti multisportky az po zamestnanecke stravenky do mistni skvělé restaurace. Poradaji se take akce pro pro zamestnance. Pratelsky kolektiv ktery by jim jim meli jine firmy zavidet. Kdyz nastane problem ihned se resi. Proste spokojenos

Negativa firmy:

před 6 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Infinit na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Podporuje své zaměstnance, skvělá možnost osobního i kariérniho růstu, benefity na služby

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jablonského 639/4, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

25-100 zaměstnanců

IČ:

27904989

Založení / Zapsání do OR*:

31. 5. 2007

Právní forma:

s.r.o.