GUMOTEX - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kvalitní nábytek zde >>

GUMOTEX

Společnost GUMOTEX se zabývá výrobou gumárenských produktů. Ty jsou využívány především v automobilovém a sportovním průmyslu či speciálních aplikacích pro záchrané systémy. V současné doběpro společnost pracuje 1400 zaměstnanců.

Hodnocení GUMOTEX

Přidat hodnocení
před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Bohužel z mé zkušenosti ty pozitiva nebyly žádné

Negativa firmy:

Organizace práce, hrozný kolektiv,

Doporučení pro management firmy:

Rozhodně by měli v kancelářích sedět lidi co něco umí a rozumí tomu,a ne kdejaký lenoch co to bere jen jako zašívárnu aby si to tam v tichosti odseděl.A to důležitější, nadřízení by se měli umět chovat k zaměstnancům a nezapomínat že KOMUNIKACE je základ, když se řeší nějaké problémy!

před 2,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Žádná perspektiva, hrozný kolektiv, špatná organizace práce, malý plat

před 3,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Třebíč
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné.

Negativa firmy:

Všechno špatne, prostředí,vyrobní proces,peníze , kolektiv.

před 4 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - THP - Břeclav
Pracuji ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, i možnost home office, 13. plat, roční prémie, hodně benefitů (jen se je naučit všechny využívat!), závodní jídelna. Velká společnost, která vychází vstříc požadavkům zaměstnanců a nabízí docela stabilní pracovní místo a relativně slušnou mzdu. V rámci firmy je možné přejít mezi odděleními na jinou práci a také rychle povýšit. Má místa vyhrazená pro absolventy. O víkendu opravdu volno, nemusíte být neustále na telefonu.

Negativa firmy:

Některé budovy v jinak obrovském a hodně pamatujícím areálu firmy nejsou opraveny na úroveň 21. století, ale postupně se to zlepšuje. Občas je nutno věnovat hodně energie k prosazení změn a novot, ve firmě jsou starší a negativní struktury, s kterými jde těžko hnout.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

O společnosti GUMOTEX

GUMOTEX, a.s. se stala synonymem kvality v oboru gumárenského průmyslu díky 65 letům zkušeností a tisícům hodin práce v oboru. Kvality dociluje neustálým vývojem a využíváním nejmodernějších technologií. Více jak 60 % produkce společnost vyváží do zahraničí, odbytištěm je přes 30 zemí světa. Obrat GUMOTEX, a.s. se pohybuje okolo 2,7 mld. Kč. Ročně společnost vynaloží okolo 100 mil. Kč na výzkum a vývoj, díky čemuz jednotlivé divize získávají konkurenční výhody, zejména pak ve zpracování PUR pěny, výrobě gumárenských směsí, laminování, lepení a vysokofrekvenčního svařování. GUMOTEX, a.s. získal certifikáty norem kvality ISO 9001 a ISO 14001.

Historie firmy

Společnost GUMOTEX začala svou historii v roce 1950 v Břeclavi jako výrobce opryžovaných oděvů. Od roku 1952 zařazuje do výroby i jiné výrobky z pogumovaného textilu, například nafukovací lehátka, lodní výrobky a další. Od 60. a 70. let se společnost specializuje i na PUR pěny pro automobilový a nábytkový průmysl. V roce 1991 dochází k transformaci na státní akciovou společnost a následně prošlel GUMOTEX, a.s. privatizací. Jediným současným akcionářem je Expandia, a.s.. Zajímavostí bylo zařazen výroby hraček, a to až do 90. let.

GUMOTEX kariéra

Práce ve společnosti GUMOTEX je příležitostí pro kariéru v gumárenském průmyslu. Dle vlastních slov firmy je práce pro GUMOTEX vhodná jak pro profesionály, tak mladé absolventy, kterým společnost poskytuje šanci osobního rozvoje. Společnost nabízí i spolupráci se studenty a odborné stáže. Volná místa se týkají nejen dělnických pozic, ale i oblastí prodeje, marketingu a dalších. Společnost GUMOTEX nabízí standardní firemní benefity, navíc pak pro některé pozice i týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, slevy na firemní výrobky, závodní stravování, 13. plat a další.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mládežnická 3062/3a, 690 02 Břeclav

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

16355407

Založení / Zapsání do OR*:

21. 3. 1991

Právní forma:

a.s.