GUMOTEX - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Pohodlí domova 4home

GUMOTEX

Společnost GUMOTEX se zabývá výrobou gumárenských produktů. Ty jsou využívány především v automobilovém a sportovním průmyslu či speciálních aplikacích pro záchrané systémy. V současné doběpro společnost pracuje 1400 zaměstnanců.

Hodnocení GUMOTEX

Přidat hodnocení
před 4 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2013.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Dýchání vyparu, malý plat, zlý kolegové, ani sednout sem si nemohl, ikdyz to zrovna šlo. 8H v kuse chtěli abych si ani na minutu nesedl

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Bohužel z mé zkušenosti ty pozitiva nebyly žádné

Negativa firmy:

Organizace práce, hrozný kolektiv,

Doporučení pro management firmy:

Rozhodně by měli v kancelářích sedět lidi co něco umí a rozumí tomu,a ne kdejaký lenoch co to bere jen jako zašívárnu aby si to tam v tichosti odseděl.A to důležitější, nadřízení by se měli umět chovat k zaměstnancům a nezapomínat že KOMUNIKACE je základ, když se řeší nějaké problémy!

před 3,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2020.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Žádná perspektiva, hrozný kolektiv, špatná organizace práce, malý plat

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Třebíč
Pracoval(a) jsem ve společnosti GUMOTEX na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné.

Negativa firmy:

Všechno špatne, prostředí,vyrobní proces,peníze , kolektiv.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (11)

O společnosti GUMOTEX

GUMOTEX, a.s. se stala synonymem kvality v oboru gumárenského průmyslu díky 65 letům zkušeností a tisícům hodin práce v oboru. Kvality dociluje neustálým vývojem a využíváním nejmodernějších technologií. Více jak 60 % produkce společnost vyváží do zahraničí, odbytištěm je přes 30 zemí světa. Obrat GUMOTEX, a.s. se pohybuje okolo 2,7 mld. Kč. Ročně společnost vynaloží okolo 100 mil. Kč na výzkum a vývoj, díky čemuz jednotlivé divize získávají konkurenční výhody, zejména pak ve zpracování PUR pěny, výrobě gumárenských směsí, laminování, lepení a vysokofrekvenčního svařování. GUMOTEX, a.s. získal certifikáty norem kvality ISO 9001 a ISO 14001.

Historie firmy

Společnost GUMOTEX začala svou historii v roce 1950 v Břeclavi jako výrobce opryžovaných oděvů. Od roku 1952 zařazuje do výroby i jiné výrobky z pogumovaného textilu, například nafukovací lehátka, lodní výrobky a další. Od 60. a 70. let se společnost specializuje i na PUR pěny pro automobilový a nábytkový průmysl. V roce 1991 dochází k transformaci na státní akciovou společnost a následně prošlel GUMOTEX, a.s. privatizací. Jediným současným akcionářem je Expandia, a.s.. Zajímavostí bylo zařazen výroby hraček, a to až do 90. let.

GUMOTEX kariéra

Práce ve společnosti GUMOTEX je příležitostí pro kariéru v gumárenském průmyslu. Dle vlastních slov firmy je práce pro GUMOTEX vhodná jak pro profesionály, tak mladé absolventy, kterým společnost poskytuje šanci osobního rozvoje. Společnost nabízí i spolupráci se studenty a odborné stáže. Volná místa se týkají nejen dělnických pozic, ale i oblastí prodeje, marketingu a dalších. Společnost GUMOTEX nabízí standardní firemní benefity, navíc pak pro některé pozice i týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, slevy na firemní výrobky, závodní stravování, 13. plat a další.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mládežnická 3062/3a, 690 02 Břeclav

Velikost firmy:

1000 - 1499 zaměstnanců

IČ:

16355407

Založení / Zapsání do OR*:

21. 3. 1991

Právní forma:

a.s.