Fresh Services - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Fresh Services

V první řadě se ptáme. Ptáme se a poznáváme naše klienty, jejich zákazníky, plány i cíle. Analyzujeme současný stav on-line marketingu nebo webových prezentací, připravujeme marketingovou strategii a doporučení. Vybíráme vhodné nástroje, komunikační kanály a řešení, která jsou primárně přínosná pro naše klienty.

Hodnocení Fresh Services

Přidat hodnocení
před 4 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Fresh Services na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výborný kolektiv "Rodinná" agentura, kde si váží zaměstnanců i klientů Svoboda v pracovní době a skutečná flexibilita Práce na zajímavých projektech a klientech (Metrostav, Bioderma, Baby Born...)

Negativa firmy:

Málo definované procesy Plochá struktura a menší firma -> málo příležitostí ke kariérnímu postupu (rostete tak rychle, jako agentura)

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Account manager – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Fresh Services na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nebylo tam nic výrazného, co bych mohla pochytit a bohužel jsem neměla moc času poznat kolegy.

Negativa firmy:

S firmou jsem jednala měsíc, měla jsem 3 pohovory a domlouvali jsme si podmínky. Na vše mi kývla a dle mých přání mi prý vytvořila úplně novou pozici. Bohužel vše byla lež. Při nástupu mi ani nikdo neřekl, že nebudu mít služební PC. Ok, To nevadí.. Dále jsem měla mít obsáhle školení a měsíc, než jsem nastoupila, jsem již měla mít jejich databázi klientů, o které jsem se jako vedení měla starat. Upozornila jsem, že nebudu vyhledávat nové zákazníky. Vše respektovali a slíbili mi řádné zaškolení v rámci marketingu. Vůbec nic takového se nestalo. Bohužel jsem chvíli před tím onemocněla a ztratila jsem hlas. Po týdnu v práci mi i po dalším víkendu nebylo dobře a poslali mě k lékaři. Dostala jsem antb na 14 dní. Vše jsem firmě předala a čekala, že se rozloučíme. Přeci jen jsem tam byla týden. Nicméně mi sami navrhli práci z domova. Po 2 týdnech jsem se rozhodla, že se mi nelíbí, že nebyla respektovaná má pravidla a i když jsem tomu dala šanci, nelíbilo se mi to. Nehledě na to, že firma mi dala velmi malý základ. Měli mi poslat doklady poštou. Nic z toho se nestalo. Dokonce jsem ani nedostala za můj čas ve firmě výplatu. Při urgenci a komunikaci s majitelem firmy, se mi až vysmál, že jsem zvrácená, že po nich chci plat, když jsem tam byla týden. Připomněla jsem se, že jsem ale měla přímo od něj povolení na HO a za celou tu dobu pracovala. Téměř se mi až vysmál a tedy si zjistí, co a jak. Uběhl víc jak týden a neměla jsem ani výplatu - fix mi vyměřili na X tis kč!!! Tedy jsem opravdu nechápala, proč mi tu almužnu nechce poslat.. Opět jsem musela urgovat a vyhrožovat, že vše předám na vyšší místa, jelikož nedodrželi podmínky podepsané smlouvy.. Za mě rozhodně nedoporučuji. Jedna z mých nejhorších pracovních zkušeností.

Doporučení pro management firmy:

Rozhodně proškolit své podřízené v tom, že pokud někoho přijímají, nemají mu lhát a vymýšlet si, že na základě jeho požadavků mu vymysleli novou pracovní pozici. Také by oni sami měli prijít a prostudovat zákoník práce, aby věděli, že i oni sami v tom mají mezery jako třeba v tom, že domítají zaměstnanci zaslat výplatu, ne které se obě strany dohodli.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Naše historie

Naše agentura vznikla v listopadu roku 2007. Je nám tedy už přes 10 a jdeme do puberty :-) V naší historii bylo několik zásadních milníků . Zkraje agentury jsme chytli boom slevových portálů, pro které jsme vytvořili kvalitní “krabicové řešení” a zprovoznili jsme jich téměř stovku. Následně jsme začali specializovat na stavební developery, kde pracujeme pro firmy jako Metrostav Development, CPI a další. Zhruba před 3-4 lety jsme založili nové interní oddělení pro on-line marketing, nejdříve jsme dělali SEO, postupně jsme přidali různé druhy PPC a obsahové reklamy. Toto oddělení dnes tvoří více než 60 % obratu agentury a nadále roste.

Kariéra v obchodu, vývoji ale i marketingu

Neustále hledáme schopné i mladé a učenlivé kolegy primárně do našich 3 oddělení: obchod, vývoj a marketing. Nejlepší průprava u nás je začít obchodem, kde se člověk opravdu rychle naučí chodit v online světě a následně se může posunout na specializovaná volná místa v rámci agentury.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Vrbova 1427/19, 14700 Praha

Velikost firmy:

10-20 zaměstnanců

IČ:

28180208

Založení / Zapsání do OR*:

21. 11. 2007

Právní forma:

s.r.o.