FINHAUS - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení FINHAUS

Přidat hodnocení
před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Obchodník - Praha
Pracuji ve společnosti FINHAUS na pracovní smlouvu méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hezká centrála v Praze, moje šéfová byla ( a je) férová ženská. Ochotné asistentky. Tím to končí.

Negativa firmy:

Čím výš, tím větší naivka. Nesmyslné cíle. Člověk s vyšším IQ má z těch trapných řečiček na drahých sjezdech a poradách akorát tak bolehlav. Nesmyslné podmínky ve smlouvě. Zastrašování. Ale hlavně, nekompetentní lidi nutí jiné nekompetentní lidi uzavírat nesmyslné smlouvy, které nikdo nechce. Když jsem viděl, jaké lidi tam na začátku r. 2018 nabírali, tak jsem musel držet smích. Děti v nepadnoucích oblecích, kteří si užijí provize, aby je pak museli vracet. Z 10 obchodníků je 1 schopný něco pro klienta udělat. Zbytek je tu jen proto, že si špatně přečetl smlouvu a netuší, že pokud skončí dříve než za rok, v některých případech za dva, tak musí vracet 100% zaručených provizí, které ze začátku, hlavně proto, že člověk MUSÍ trávit mnoho dní na školení, jsou jediný možný příjem.

před 4,5 roky
5.0

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Manažer - Mladá Boleslav
Pracuji ve společnosti FINHAUS na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zázemí pro každého

Negativa firmy:

před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti FINHAUS na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nic

Negativa firmy:

Neskutečný podvod na lidi, když ptáčka lapají... potom co zjistíte jak to tam chodí a chcete odejít, napálí vám neskutečné pokuty za vše, podpisy smluv na "vítacích dnech!" nikdo neví, co se tam pořádně píše i právník s tím měl co dělat a ještě vám lžou do očí... nejhorší zkušenost v životě. Těch 5 hvězdiček co jsou v jiných recenzích si tam beztak doplnili oni, aby si zvedli alespoň trochu skóre, když už všichni vědí, co jsou zač.

před 4,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti FINHAUS jako nezávislý pracovník, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nikdy jsem si nevšiml.

Negativa firmy:

Buzerace, po odchodu chtějí pokuty, stačí ale podat žalobu a hned je to o 90% nižší.

19. 06. 2018
FINHAUS reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za Váš podnět. U nás, ve FINHAUSu, si zakládáme na tom, aby se naši zaměstnanci, spolupracovníci chovali k sobě navzájem slušně a dodržovali etické a morální zásady skupiny Generali CEE Holdingu, do níž spadá rovněž společnost FINHAUS. Práce poradce a obchodníka s finančními produkty není jednoduchá, ve společnosti FINHAUS se nicméně snažíme obchodníkům pomáhat, aby v této nelehké roli uspěli. Bohužel ne všichni jsou schopni v této výzvě uspět. Většinou je to ale o neochotě aktivně a každodenně pracovat, rozvíjet svoje podnikání a učit se novým věcem. Jak již bylo napsáno u některých předchozích příspěvků, obchodníkům na start jejich kariéry poskytujeme, v návaznosti na jejich přísliby budoucích obchodních výsledků, zaručené odměny jako podporu startu v roli finančního poradce. V případě, že obchodník nedodrží svoje smluvní ujednání a slíbené obchodní výsledky, společnost FINHAUS jako řádný hospodář požaduje v případě odchodu tohoto obchodníka adekvátní část vynaložené podpory zpět. Navíc ve společnosti FINHAUS máme přesně podle legislativy a regulí ČNB nastaveny kontrolní mechanismy, které sledují kvalitu obchodní činnosti našich poradců. V případě jakéhokoliv pochybení na něj adekvátně reagujeme. Bohužel někdy se jedná o pochybení natolik závažná, že je nutné udělovat obchodníkům pokuty za jejich činnost. Vždy je ovšem vše v souladu se smlouvou o obchodním zastoupení. Pokud se i přesto domníváte, že existuje ještě něco dalšího z Vaší strany, co byste nám chtěl/chtěla sdělit, rádi s Vámi budeme řešit Váš konkrétní případ. Prosím, ozvěte se nám – kontakt: finhaus@finhaus.cz. Vždy se snažíme nalézt řešení, které je přijatelné pro všechny strany.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (54)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na Pankráci 1720/123, 140 21 Praha

Velikost firmy:

25 - 49 zaměstnanců

IČ:

27108562

Založení / Zapsání do OR*:

10. 12. 2003

Právní forma:

a.s.