COLOSEUM RESTAURANTS - Pizza Coloseum - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

COLOSEUM RESTAURANTS - Pizza Coloseum

Společnost Pizza Coloseum patří mezi přední poskytovatele gastronomických služeb a zaměřuje se přednostně na italskou kuchyni. K chutným pokrmům využívá originální suroviny dovážené ze slunného jihu. Pod rukama zkušeného týmu vznikají vynikající jídla na vysoké úrovni za solidní peníze. Nabídka vyvážených jídel čeká i na malé jedlíky. Práce Pizza Coloseum směřuje také k dodávání profesionálních technologií do provozů a zajišťování příjemného prostředí, kam se budou zákazníci pravidelně a rádi vracet.

Hodnocení COLOSEUM RESTAURANTS - Pizza Coloseum

Přidat hodnocení

Historie Pizza Coloseum

Společnost působila od roku 1993 v gastronomických službách, přičemž v této době ještě vystupovala pod značkou Bakare Gastroservis s.r.o. O tři roky později otevřela svou první restauraci v Praze a postupně změnila svůj status a začala se zabývat provozem restaurací a pizzerií. Aktuálně poskytuje Pizza Coloseum volná místa v celkem 12 pobočkách po celé České republice, kde najdou uchazeči přátelský tým orientovaný na zákazníka a jeho maximální komfort. Pro zákazníky si připravil podnik Pizza Coloseum věrnostní program, jež měl již v roce 2004 skoro 45.000 členů. Práci pro Pizza Coloseum najdou také fanoušci piva a sportovních aktivit, neboť společnost rozjela nový projekt Pivovar Národní. Svůj rozvoj vidí společnost Pizza Coloseum v expanzi do dalších regionů a velkých měst.

Kariéra v Pizza Coloseum

Volná místa v Pizza Coloseum se mohou lišit podle aktuálních potřeb společnosti. V drtivé většině případů se jedná o práce v Pizza Coloseum na gastronomických postech, proto je předpokládáno vyučení v oboru a praxe. Kariéru v Pizza Coloseum mohou budovat vystudovaní nováčci i zkušení pracovníci, kteří ocení stabilní zaměstnání slibující férovou odměnu s možností týdenní zálohy či ubytování. Jestliže vás láká osobní i profesní růst v gastronomickém odvětví, bude kariéra v Pizza Coloseum správnou volbou!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na poříčí 1042/16, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

62915797

Založení / Zapsání do OR*:

14. 3. 1995

Právní forma:

s.r.o.