České Radiokomunikace - kariéra, práce | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

České Radiokomunikace

České Radiokomunikace a.s. je telekomunikační společnost, která poskytuje televizní, rozhlasovou a internetovou infrastrukturu. České Radiokomunikace využívají špičkové technologie z oblasti médií a cloud computingu a zároveň se snaží, aby byla firma šetrná k životnímu prostředí. České Radiokomunikace také přišly s tzv. Internetem věcí, který umožňuje budování chytrých měst, chytrého zemědělství či chytrého průmyslu a logistiky. České Radiokomunikace nejsou jen telekomunikační společnost, ale poskytují také pomoc mladým lidem z dětských domovů v začátcích jejich samostatného života. Volné místo v Českých Radiokomunikacích obsadilo už přes 380 zaměstnanců, kteří se snaží klientům doručovat kvalitní mediální obsah.

Hodnocení České Radiokomunikace

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

S dřívějším názvem Správa Radiokomunikací byla založena společnost, která od roku 1963 provozovala rádiové a televizní vysílání v České republice. V roce 1994 společnost změnila jméno na České Radiokomunikace a začala nabízet pronájem telekomunikačních a vysílacích služeb pro státní, ale i soukromé firmy. Od roku 2006 přešly České Radiokomunikace na digitální TV vysílání a o čtyři roky později se práce České Radiokomunikace zaměřila také na vývoj počítačových technologií, který o pár let později propojily s televizí. Vlastníkem Českých Radiokomunikací je od roku 2011 investiční skupina Macquarie Infrastructure Funds, jež působí v 16 zemích světa.

Kariéra v Českých Radiokomunikacích

České Radikomunikace neustále aktualizují nabídky volných míst a hledají kolegy, kteří chtějí získat práci v moderní společnosti s přátelským pracovním prostředím. Zaměstnanci Českých Radiokomunikací mohou využít širokou nabídku firemních benefitů, jako jsou stravenky, služební telefon a notebook, možnost výhod dle vlastního výběru a další. České Radiokomunikace také podporují další vzdělání svých zaměstnanců, které po ně může znamenat i kariérní růst. Šanci budovat kariéru u Českých Radiokomunikací dávají studentům a absolventům, jež chtějí získat odbornou praxi či vyzkoušet si pracovat po boku zkušených odborníků. Uchazeč o práci v Českých Radiokomunikacích by měl ve svém životopisu uvést znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost a komunikace v anglickém jazyce je vítaným bodem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Skokanská 2117/1, 160 00 Praha - Břevnov

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

24738875

Založení / Zapsání do OR*:

23. 9. 2010

Právní forma:

a.s.

Web:

www.cra.cz