České Radiokomunikace - kariéra, práce | VímVíc.cz

České Radiokomunikace

Údaje

Sídlo firmy:

Skokanská 2117/1, 160 00 Praha - Břevnov

Velikost firmy:

200 - 500 zaměstnanců

IČ:

24738875

Založení / Zapsání do OR*:

23. 9. 2010

Právní forma:

a.s.

Web:

www.cra.cz

O společnosti

České Radiokomunikace a.s. je telekomunikační společnost, která poskytuje televizní, rozhlasovou a internetovou infrastrukturu. České Radiokomunikace využívají špičkové technologie z oblasti médií a cloud computingu a zároveň se snaží, aby byla firma šetrná k životnímu prostředí. České Radiokomunikace také přišly s tzv. Internetem věcí, který umožňuje budování chytrých měst, chytrého zemědělství či chytrého průmyslu a logistiky. České Radiokomunikace nejsou jen telekomunikační společnost, ale poskytují také pomoc mladým lidem z dětských domovů v začátcích jejich samostatného života. Volné místo v Českých Radiokomunikacích obsadilo už přes 380 zaměstnanců, kteří se snaží klientům doručovat kvalitní mediální obsah.

Historie

S dřívějším názvem Správa Radiokomunikací byla založena společnost, která od roku 1963 provozovala rádiové a televizní vysílání v České republice. V roce 1994 společnost změnila jméno na České Radiokomunikace a začala nabízet pronájem telekomunikačních a vysílacích služeb pro státní, ale i soukromé firmy. Od roku 2006 přešly České Radiokomunikace na digitální TV vysílání a o čtyři roky později se práce České Radiokomunikace zaměřila také na vývoj počítačových technologií, který o pár let později propojily s televizí. Vlastníkem Českých Radiokomunikací je od roku 2011 investiční skupina Macquarie Infrastructure Funds, jež působí v 16 zemích světa.

Kariéra v Českých Radiokomunikacích

České Radikomunikace neustále aktualizují nabídky volných míst a hledají kolegy, kteří chtějí získat práci v moderní společnosti s přátelským pracovním prostředím. Zaměstnanci Českých Radiokomunikací mohou využít širokou nabídku firemních benefitů, jako jsou stravenky, služební telefon a notebook, možnost výhod dle vlastního výběru a další. České Radiokomunikace také podporují další vzdělání svých zaměstnanců, které po ně může znamenat i kariérní růst. Šanci budovat kariéru u Českých Radiokomunikací dávají studentům a absolventům, jež chtějí získat odbornou praxi či vyzkoušet si pracovat po boku zkušených odborníků. Uchazeč o práci v Českých Radiokomunikacích by měl ve svém životopisu uvést znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost a komunikace v anglickém jazyce je vítaným bodem.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie Mobilní aplikace Telekomunikace Technologie Radiokomunikace