HITHIT - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

HITHIT

Hithit je specialistou na crowdfunding, který nabízí kreativním lidem nové možnosti seberealizace pomocí hromadného financování. Princip fungování Hithit je velmi jednoduchý, prostřednictvím internetových stránek může ten, kdo potřebuje, získat finance na svůj originální nápad, ať už se jedná o vydání hudebního alba, natočení filmu, výrobu inovativních produktů nebo vývoj software či aplikací. Na Hithit se zájemce zaregistruje a podrobně svůj projekt popíše a na získání peněz má lhůtu 45 dní. Hithit chce plnit sny a pomoci rozjet kariéru umělcům, kreativcům, designérům, vývojářům, kterým jsou jeho internetové stránky k dispozici.

Hodnocení HITHIT

Přidat hodnocení

Historie Hithit

Společnost Hithit byla založena v roce 2002 a do svého vínku si sama vložila cíl - pomáhat lidem v realizaci jejich nápadů tím, že jim nabídne prostor pro získání potřebného finančního obnosu. Postupně se Hithit vypracoval mezi největší crowdfundingové weby. Jeho přidanou hodnotou je poskytnutí zabezpečené platební brány, přes níž jednotliví přispěvatelé posílají peníze. Svou práci odvádí Hithit kvalitně, o čemž svědčí jeho stále vzrůstající obliba, a ve stejném trendu by chtěl pokračovat i nadále.

Hithit kariéra

Chcete patřit do týmu Hithit? Pak kreativita pro vás nesmí být cizí slovo. Hithit nabídne volná místa tomu, kdo se umí orientovat v oblasti multimédií - video či foto, nebo zdatnému copywriterovi, který napíše opravdu kvalitní text, který prodává. Práce v Hithit je ve znamení umění propagace, komunikace - ať už v reálném životě, nebo v on-line prostředí na sociálních sítích. Pro získání volného místa v Hithit zašlete svůj životopis i s motivačním dopisem. Možná čeká právě na vás.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Türkova 2319/5b, 149 00 Praha

IČ:

26706784

Založení / Zapsání do OR*:

15. 7. 2002

Právní forma:

s.r.o.