CASALE PROJECT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CASALE PROJECT

CASALE PROJECT a.s. se zabývá odborným zaváděním průmyslových technologií chemie dusíku. Před rokem 2017 byla společnost známá pod názvem Chemoprojekt Nitrogen a.s..

Hodnocení CASALE PROJECT

Přidat hodnocení

O společnosti CASALE PROJECT a.s.

Společnost CASALE PROJECT a.s. je díky více jak 20-ti leté zkušenosti na špičce v oboru výroby dusíkatých hnojiv, zejména pak zaměřením na kompletní inženýrské stavby, EPC projekty, zabývající se výrobou kyseliny dusičné, granulované i kapalné močoviny, dusičnanu amonného a anilínu. Společnost tak pomáhá projektovat řešení, která snižují náročnost staveb, zejména pak co se prostoru týče. Díky tomu lze udržet ivestiční náročnost projektů na na nižší úrovni, bez hledání kompromisů v oblasti snižování produkčních možností. Vlastníkem CASALE PROJECT a.s. je CASALE Holding SA.

Historie firmy

Pod původním názvem, CHEMOPROJEKT NITROGEN a.s. byla společnost založena v roce 2010 jako sesterská společnost Chemoprojektu skupiny SAFICHEM. Od začátku byla firma aktivní na trhu močoviny, proto se k názvu připojil NITROGEN. Od počátku získala společnost dobré reference ohledně realizace projektů, do roku 2012 však musela využívat pomoc licencovaných dodavatelů. Mimo trhy v Evropě se roku 2012 dostává i na trhy Austrálie a Spojených států. Roku 2014 získalo CASALE 60 % společnosti, 2016 převzalo 100% vlastnicví a roku 2017 došlo k přejmenování společnosti na CASALE PROJECT a.s.

CASALE PROJECT a.s. kariéra

Práce ve společnosti CASALE PROJECT a.s. je skvělou příležitostí pro kariéru v oboru technologií a chemického průmyslu. Volná místa jsou dle slov společnosti k dispozici, zejména pro odborníky, v jejihž případě je pociťován nedostatek. CASALE PROJECT podporuje vzdělání, je v kontaktu s dvěma technickými univerzitami v ČR. Mezi lety 2013 a 2014 vzrostl počet zaměstnanců o 82 %, další nábor probíhá. Počet zaměstnanců je kolem 200.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

24693227

Založení / Zapsání do OR*:

14. 6. 2010

Právní forma:

a.s.