CASALE PROJECT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dobře naladěná telka

CASALE PROJECT

CASALE PROJECT a.s. se zabývá odborným zaváděním průmyslových technologií chemie dusíku. Před rokem 2017 byla společnost známá pod názvem Chemoprojekt Nitrogen a.s..

Hodnocení CASALE PROJECT

Přidat hodnocení

O společnosti CASALE PROJECT a.s.

Společnost CASALE PROJECT a.s. je díky více jak 20-ti leté zkušenosti na špičce v oboru výroby dusíkatých hnojiv, zejména pak zaměřením na kompletní inženýrské stavby, EPC projekty, zabývající se výrobou kyseliny dusičné, granulované i kapalné močoviny, dusičnanu amonného a anilínu. Společnost tak pomáhá projektovat řešení, která snižují náročnost staveb, zejména pak co se prostoru týče. Díky tomu lze udržet ivestiční náročnost projektů na na nižší úrovni, bez hledání kompromisů v oblasti snižování produkčních možností. Vlastníkem CASALE PROJECT a.s. je CASALE Holding SA.

Historie firmy

Pod původním názvem, CHEMOPROJEKT NITROGEN a.s. byla společnost založena v roce 2010 jako sesterská společnost Chemoprojektu skupiny SAFICHEM. Od začátku byla firma aktivní na trhu močoviny, proto se k názvu připojil NITROGEN. Od počátku získala společnost dobré reference ohledně realizace projektů, do roku 2012 však musela využívat pomoc licencovaných dodavatelů. Mimo trhy v Evropě se roku 2012 dostává i na trhy Austrálie a Spojených států. Roku 2014 získalo CASALE 60 % společnosti, 2016 převzalo 100% vlastnicví a roku 2017 došlo k přejmenování společnosti na CASALE PROJECT a.s.

CASALE PROJECT a.s. kariéra

Práce ve společnosti CASALE PROJECT a.s. je skvělou příležitostí pro kariéru v oboru technologií a chemického průmyslu. Volná místa jsou dle slov společnosti k dispozici, zejména pro odborníky, v jejihž případě je pociťován nedostatek. CASALE PROJECT podporuje vzdělání, je v kontaktu s dvěma technickými univerzitami v ČR. Mezi lety 2013 a 2014 vzrostl počet zaměstnanců o 82 %, další nábor probíhá. Počet zaměstnanců je kolem 200.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha - Karlín

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

24693227

Založení / Zapsání do OR*:

14. 6. 2010

Právní forma:

a.s.