BANDI VAMOS || kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Spodní prádlo, oblečení a bydlení

BANDI VAMOS

Firma BANDI VAMOS se proslavila především díky luxusním pánským oblekům, které v České republice propaguje řada známých osobností. BANDI VAMOS se soustředí na dražší obleky pro náročnější klientelu.

Hodnocení BANDI VAMOS

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Ostrava
Pracuji ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

+ důležité jsou schopnosti a dovednosti, ne to, co je uvedeno v životopisu + společnost podporuje kariérní růst - vyšší pozice se snaží obsazovat z interních zdrojů + volná ruka při plnění cílů + možnost dostat se k projektům, ke kterým bych se v korporátu nedostala + příjemní kolegové, kteří táhnou za jeden provaz + v poslední době se odehrává hodně pozitivních změn - naslouchání zaměstnancům

Negativa firmy:

Pokud se vám nechce moc pracovat, tak tohle pro vás není. Ten, kdo je líný, nechce přemýšlet a zajímají ho čistě jen povinnosti z popisu pracovní pozice a nic navíc se dlouho neudrží.

Doporučení pro management firmy:

Pokračovat v tom, co bylo započato - naslouchat zaměstnancům a nedržet ty neschopné.

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Marketing – Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediné pozitivum je odchod z této firmy.

Negativa firmy:

Každodenní stres a strach. Trvalo mi několik měsíců dát se znovu dohromady po psychické stránce. Do firmy jsem šla s nadšením a chutí do práce, po necelém roce odcházím s totální úzkostí a vyhořením. První tři měsíce jste "v hájení" a každý vás chválí, jak skvělí jste. Skončí zkušební doba a nastává peklo. Extrémní tlak od nadřízených, křik, nadávky. Pro kreativní práci naprosto nevhodné prostředí. Musím také zmínit neférové zacházení se zaměstnanci. Kdo nemá žádný názor a slepě plní příkazy vedení, ten tak nějak přiměřeně proplouvá. Kdo si dovolí v něčem oponovat nebo vyjádřit vlastní názor, dostane papír s výpovědí nebo pořádnou "sodu" od vedení. Pokud máte sebeúctu, vyhněte se této firmě obloukem.

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec – Marketing
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Po odchodu z firmy už je jen lépe!

Negativa firmy:

Kvůli velké fluktuaci a chybějící historii po přechozím pracantovi, přijdete k čistému stolu a řeknou, tak se ukaž. Vybudujete si svůj funkční systém a místo, kam patříte, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. S kolegy napříč celou společností vám to klape a máte výsledky. Práci si zamilujete. Stačí, ale jedno malé lidské zaškobrtnutí a přijde šikana, vydírání, nechutné chování a nulová empatie ze strany HR i vedení. Když zajdete za personální ředitelkou s prosbou o pomoc, po zásluze bude tato žádost potrestána. Nastane řízená likvidace vaší osobnosti. To vše, abyste sami odešli a jim nepřidělávali další starosti a papírování. Ve výsledku jste vy ten, kdo prahne o vysvobození z tohoto toxického prostředí a jdete jim na ruku. Ale i přes to, že dosáhli svého, vás budou do poslední chvíle drtit. Co vám tato společnost dá? Nespavost, deprese, nevolnost, nechutenství. Ale hlavně, přestanete věřit v sami sebe.

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Centrála - marketing – Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediným pozitivem byl bezva kolektiv, který bohužel kvůli vedení již neexistuje. Vřele doporučuji prohlédnout si před nástupem všechny recenze na firmu.

Negativa firmy:

Nepříjemná atmosféra plná stresu a strachu. Nejasná zadání úkolů a nekorektní chování nadřízených. Benefity nulové a mzda bohužel také není žádné terno - přitom by si vedení představovalo na zaměstnaneckých postech odborníky, ale není ochotné je zaplatit. Pokud máte spoustu nových nápadů a chcete je vedení předložit, pak vězte, že aktivita se zde po zásluze trestá. Bohužel.

Doporučení pro management firmy:

Naučte se lépe komunikovat se zaměstnanci a nezametejte problémy pod koberec.

20. 10. 2022
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Systematicky pracujeme na neustálém zlepšování a jakákoliv informace, i zpětně sdělená, nám může pomoci se posunout vpřed správným směrem. V případě Vašeho zájmu sdělit nám detailnější zpětnou vazbu, nás kontaktujte na e-mailu: personalista1@bandi.cz . Děkujeme. S pozdravem Personální oddělení, Pánské obleky BANDI

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kotkova 271/6, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

29450331

Založení / Zapsání do OR*:

6. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.