BANDI VAMOS || kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nakupuj spodní prádlo zde!

BANDI VAMOS

Firma BANDI VAMOS se proslavila především díky luxusním pánským oblekům, které v České republice propaguje řada známých osobností. BANDI VAMOS se soustředí na dražší obleky pro náročnější klientelu.

Hodnocení BANDI VAMOS

Přidat hodnocení
před 3 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma pozitivně reagovala na nespokojenost zaměstnanců s benefity a atmosférou, která ve firmě panovala a nastal obrat k lepšímu. Přibylo spoustu zajímavých benefitů a jako jeden z nejvýznamnějších považuji Cafeterii, což vnímám jako velké pozitivum a těším se, až si budu moci zajet na dovolenou. Jako současný zaměstnanec pozitivně vnímám i atmosféru na pracovišti, která se za tu dobu, co zde pracuji změnila, a to k lepšímu. Vedoucí pracovníci se svými podřízenými hovoří, zajímají se, fluktuace se výrazně snížila. Pokud tento stav zůstane, či se bude jen zlepšovat, budu za to rád.

Negativa firmy:

Vysoké nároky na zaměstnance

Doporučení pro management firmy:

Vnímat zaměstnance jako partnery, akceptovat individualitu každého z nich.

18. 11. 2019
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že změny, do kterých jsme se pustili, jsou ze strany zaměstnanců oceněny. Bereme to jako potvrzení, že jsme na dobré cestě a budeme v nich pokračovat i nadále. Hezký den přeje BANDI

před 3 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pokud jste šikovný, dostanete příležitost. Je jen na Vás, jak se ukážete. Netrvá se zde na předchozích xy letech praxe v konkrétním oboru - pokud je člověk schopný a chce pracovat, dostane příležitost. Toho si cením nejvíce. Za to je logické, že firma chce vidět výkon. Líbí se mi krásné pracovní prostředí, parkoviště zdarma i firemní káva. Technické vybavení je na velmi vysoké úrovni (firemní iPhone, notebooky). Pokud je třeba cokoliv zařídit, není nutné absolvovat dlouhé schvalovací kolečko, ale věc umí být zařízena velmi rychle.

Negativa firmy:

Poněkud malé benefity, na nápravě se pracuje a mělo by to být lepší. Forma předávání zpětné vazby od majitelů společnosti by měla být jiná - obsah bývá podnětný, nicméně jde to podat lépe a kultivovaněji.

Doporučení pro management firmy:

Zpětnou vazbu podávat kulturně, respektovat zaměstnance.

19. 06. 2019
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Dobrý den, vážíme si Vaší konstruktivní zpětné vazby. Pokud to pracovní pozice dovoluje, chceme dát příležitost všem, kteří prokážou odborné kompetence během přijímacího řízení. Netrváme na tom, že je nutná praxe v oboru, protože máme propracovaný systém vzdělávání a vše podstatné dokážeme naučit. Přejeme si, aby se všichni naši zaměstnanci cítili respektováni a citlivé předávání zpětné vazby je jednou ze součástí rozvojového programu pro manažery, který aktuálně připravujeme. Přejeme Vám krásný den. BANDI

před 3 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní - centrála
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

krásné prostředí

Negativa firmy:

Házení špíny na druhé, jen za účelem toho, že není někdo někomu sympatický. Benefity - koloběžka na sklad. Velká fluktuace lidí na různých pozicích.

19. 06. 2019
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Každý názor nás posouvá vpřed. Mezi firemní benefity patří například zaměstnanecká sleva, stravenky, parkování zdarma, káva na pracovišti nebo možnosti rozvoje formou interních i externích školitelů. Momentálně také vzniká zcela nová koncepce zaměstnaneckých benefitů, která je ještě rozšíří. Naším cílem je co nejmenší fluktuace, protože víme, že zkušený a spokojený zaměstnanec je pro nás nejcennější. S pozdravem BANDI

před 3,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Za negativní životní zkušenost musí umět moudrý člověk také poděkovat.

Negativa firmy:

Není účelem recenze popisovat každé dílčí negativum této společnosti, obávám se, žen tato recenze by se tudíž nelišila od všech předchozícha a byla by velice dlouhá. Tuto společnost si zvolte v případě preferencí velmi neosobních vztahů mezi vedením a zaměstnanci společnosti. Pokud nemáte potřebu vyjadřovat svůj vlastní názor a vždy sdílíte názor vedení, i v případě jeho naprosté scestnosti, budete zde skutečně spokojeni. Již mnohokrát zmíněná fluktuace zaměstnanců, s vyjímkou nejvyšších pozic se ostatně obejde bez dalšího komentáře. Podstatou setrvání v této společnosti nebude Váš pracovní výkon, ani loajalita. " Vládneme s všudy přítomnými předsudky a sympatiemi, či antipatiemi, jen těm, kteří nám to směle dovolí".

19. 06. 2019
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, i díky němu můžeme pracovat na trvalém zlepšování. V květnu jsme realizovali velký průzkum spokojenosti zaměstnanců centrály i všech prodejen a na jeho základě vzniká koncepce manažerského rozvoje a firemních benefitů. Zároveň také své zaměstnance zapojujeme do rozhodování formou tajných hlasování, protože nás zajímá jejich pohled na věc. Přejeme Vám příjemný den. BANDI

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (12)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kotkova 271/6, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

29450331

Založení / Zapsání do OR*:

6. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.