BANDI VAMOS || kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Spodní prádlo, oblečení a bydlení

BANDI VAMOS

Firma BANDI VAMOS se proslavila především díky luxusním pánským oblekům, které v České republice propaguje řada známých osobností. BANDI VAMOS se soustředí na dražší obleky pro náročnější klientelu.

Hodnocení BANDI VAMOS

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Marketing - Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediné pozitivum je odchod z této firmy.

Negativa firmy:

Každodenní stres a strach. Trvalo mi několik měsíců dát se znovu dohromady po psychické stránce. Do firmy jsem šla s nadšením a chutí do práce, po necelém roce odcházím s totální úzkostí a vyhořením. První tři měsíce jste "v hájení" a každý vás chválí, jak skvělí jste. Skončí zkušební doba a nastává peklo. Extrémní tlak od nadřízených, křik, nadávky. Pro kreativní práci naprosto nevhodné prostředí. Musím také zmínit neférové zacházení se zaměstnanci. Kdo nemá žádný názor a slepě plní příkazy vedení, ten tak nějak přiměřeně proplouvá. Kdo si dovolí v něčem oponovat nebo vyjádřit vlastní názor, dostane papír s výpovědí nebo pořádnou "sodu" od vedení. Pokud máte sebeúctu, vyhněte se této firmě obloukem.

před 9 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Marketing
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek, do roku 2022.
Pozitiva firmy:

Po odchodu z firmy už je jen lépe!

Negativa firmy:

Kvůli velké fluktuaci a chybějící historii po přechozím pracantovi, přijdete k čistému stolu a řeknou, tak se ukaž. Vybudujete si svůj funkční systém a místo, kam patříte, dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. S kolegy napříč celou společností vám to klape a máte výsledky. Práci si zamilujete. Stačí, ale jedno malé lidské zaškobrtnutí a přijde šikana, vydírání, nechutné chování a nulová empatie ze strany HR i vedení. Když zajdete za personální ředitelkou s prosbou o pomoc, po zásluze bude tato žádost potrestána. Nastane řízená likvidace vaší osobnosti. To vše, abyste sami odešli a jim nepřidělávali další starosti a papírování. Ve výsledku jste vy ten, kdo prahne o vysvobození z tohoto toxického prostředí a jdete jim na ruku. Ale i přes to, že dosáhli svého, vás budou do poslední chvíle drtit. Co vám tato společnost dá? Nespavost, deprese, nevolnost, nechutenství. Ale hlavně, přestanete věřit v sami sebe.

před 1 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Centrála - marketing - Ostrava
Pracoval(a) jsem ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2021.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediným pozitivem byl bezva kolektiv, který bohužel kvůli vedení již neexistuje. Vřele doporučuji prohlédnout si před nástupem všechny recenze na firmu.

Negativa firmy:

Nepříjemná atmosféra plná stresu a strachu. Nejasná zadání úkolů a nekorektní chování nadřízených. Benefity nulové a mzda bohužel také není žádné terno - přitom by si vedení představovalo na zaměstnaneckých postech odborníky, ale není ochotné je zaplatit. Pokud máte spoustu nových nápadů a chcete je vedení předložit, pak vězte, že aktivita se zde po zásluze trestá. Bohužel.

Doporučení pro management firmy:

Naučte se lépe komunikovat se zaměstnanci a nezametejte problémy pod koberec.

20. 10. 2022
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Systematicky pracujeme na neustálém zlepšování a jakákoliv informace, i zpětně sdělená, nám může pomoci se posunout vpřed správným směrem. V případě Vašeho zájmu sdělit nám detailnější zpětnou vazbu, nás kontaktujte na e-mailu: personalista1@bandi.cz . Děkujeme. S pozdravem Personální oddělení, Pánské obleky BANDI

před 4 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti BANDI VAMOS na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firma pozitivně reagovala na nespokojenost zaměstnanců s benefity a atmosférou, která ve firmě panovala a nastal obrat k lepšímu. Přibylo spoustu zajímavých benefitů a jako jeden z nejvýznamnějších považuji Cafeterii, což vnímám jako velké pozitivum a těším se, až si budu moci zajet na dovolenou. Jako současný zaměstnanec pozitivně vnímám i atmosféru na pracovišti, která se za tu dobu, co zde pracuji změnila, a to k lepšímu. Vedoucí pracovníci se svými podřízenými hovoří, zajímají se, fluktuace se výrazně snížila. Pokud tento stav zůstane, či se bude jen zlepšovat, budu za to rád.

Negativa firmy:

Vysoké nároky na zaměstnance

Doporučení pro management firmy:

Vnímat zaměstnance jako partnery, akceptovat individualitu každého z nich.

18. 11. 2019
BANDI VAMOS reaguje na toto hodnocení:

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že změny, do kterých jsme se pustili, jsou ze strany zaměstnanců oceněny. Bereme to jako potvrzení, že jsme na dobré cestě a budeme v nich pokračovat i nadále. Hezký den přeje BANDI

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kotkova 271/6, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

29450331

Založení / Zapsání do OR*:

6. 8. 2012

Právní forma:

s.r.o.