APOGEO Group, SE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

APOGEO Group, SE

Vltava za okny

Sídlíme v moderní části Karlína na Rohanském nábřeží na Praze 8 kousek od metra Florenc nebo Křižíkova. APOGEO kolegové pracují v prostorných, slunečných kancelářích s výhledem na řeku Vltavu, kolem které je možné si přes oběd i zaběhat. Když vás přepadne hlad, stačí projít budovou, kde narazíte na restauraci.

Prace v Apogeo
Práce v Apogeo
Práce v Apogeo
„Říká se, že jeden rok v poradenské firmě vydá za čtyři roky v běžném businessu. Realitou je fakt, že každý den děláme něco jiného, nevěnujeme se jen jedné firmě a pracujeme v širokém spektru oborů.“ Josef Jaroš, Managing Partner
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
„Výhodou firem jakou je APOGEO je zároveň i skutečnost, že zde nějaká politika nebo služební roky nehrají vůbec žádnou roli. Pokud jste schopní a aktivní, nemáte problém posouvat se výše.“ Aneta Ponertová, HR & Office Manager

APOGEO pro každého

Každý v APOGEO má svůj potenciál. Věříme, že velká část firemního úspěchu závisí především na našich zaměstnancích. Pokud je vaším cílem osvojovat si nové znalosti a dovednosti, růst osobnostně, tak naše společnost je tou pravou volbou.

Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo

Nejenom práce

Nebráníme se inovacím a svěžím nápadům. Čekají na vás zajímavé prestižní projekty, celá řada benefitů a tým ve kterém není o srandu nouze. Táhneme za jeden provaz - na chodbách potkáte přátelské kolegy, kteří budou ochotní vždy pomoci. Za zmínku stojí program profesního rozvoje (např. podpora pro certifikace, zkoušky, studium, standardní semináře a kurzy) a obchodní a prezentační dovednosti (např. obchodní jednání, prezentace, rétorika a krizové situace). Ve spolupráci s PKF International nabízíme našim kolegům zajímavé pracovní stáže, kde navážete celoživotní přátelství a obchodní partnerství.

Co děláme?

Jsme silná, rostoucí a inovativní společnost, která působí na českém trhu již od roku 2001. Poskytujeme komplexní služby v oblasti transakčního poradenství, daní, auditu, oceňování a zpracování účetní a mzdové agendy. Jsme partnerem mezinárodní poradenské sítě PKF International, která se skládá z více než 400 kanceláří působících ve 150 zemích světa. APOGEO je také jedním ze zakladatelů Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů. Také se podílíme na přednáškách na předních vysokých školách. Aktivně sponzorujeme charitativní projekty a ze sportu rugby, golfové turnaje a závodní lyžování.

Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo

Fotogalerie

Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Prace v Apogeo
Práce v APOGEO

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (1)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Finance Ekonomie Služby Poradenství Účetnictví a daně Ekonomie, finance a účetnictví