AeskuLab - práce a volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

AeskuLab

Práce v AeskuLab probíhá jednak v laboratořích a odběrových místech (Praha, Brno i další), jednak v centrále společnosti v Praze. Uplatnění zde najdou odběrové sestry, laboranti a odborní pracovníci s různým zaměřením, ale také manažeři a jejich asistenti. Některé volná místa v AeskuLab jsou vhodná i pro studenty a absolventy. Firma poskytuje v rámci svých benefitů 6 týdnů dovolené a stravenky. Kariéra v AeskuLab slibuje zázemí silné společnosti, podporu vzdělávání se v oboru a možnost plného i částečného úvazku.

Hodnocení AeskuLab

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti AeskuLab na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hezké pracovní prostření

Negativa firmy:

Nízké mzdy, zbytečné schůze a porady (mimo pracovní dobu bez náhrady) Žádné odbory, které by zabránily zneužívání pracovní síly. Žádné benefity (pouze stravenky) Na druhé straně přichází mezi řadové zaměstance zprávy o vysoké zizkovosti Aeskulab v porovnání se sesterskými firmami v zahraničí v rámci Unilabs.

Doporučení pro management firmy:

Začněte s lidským přístupem! Více solidarity zaměstnancům. Prosaďtě vedení a akcionářům Unilabs, že v Čechách skončilo období levných pracovních sil. Že nově se o úspěch společnosti dělí ne jenom vlastníci a vy, management, ale i řadoví zaměstnanci. Více benefitů, výhod. Ať začnou být zaměstnanci hrdí a spokojení, že pracují pro skvělou firmu, kterou vedou moudří, probuzení lidé. Je jasné, že hlavní poslání managementu naší firmy je udržet status quo, tj. nízké náklady na pracovní sílu a tím zajišťovat co největší zisk pro zahraniční vlastníky společnosti. Pokuste se to změnit. (i s rizikem, že možná budete vyměněni:-) Méně setkání, školení, porad, PR akcí. Méně zbytečných a nákladných změn firemní identity, méně časopisů na křídovém papíře. Chápu, že z marketingového ohledu jsou to účinné nástroje k vytvoření libého obrazu profesionální, moderní a aktivní firmy.... ale pokud k tomu přidáte ubohé, nuzné, pracující chudinu vytvářející mzdy, téměř žádné benefity, vyjde vám vždy pokrytecká, lakomá, lidmi pohrdající firma, arogantní kolos kulhající na obě nohy. Jinak já svoji práci mám moc ráda:-) Přeji vám hodně odvahy.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

AeskuLab - práce s výsledky

AeskuLab je vysoce profesionální firmou, v které je velmi důležité dodržování přísných vnitrofiremních předpisů a nařízení.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 2589/33b, 160 00 Praha

Velikost firmy:

500 - 1.000 zaměstnanců

IČ:

60470488

Založení / Zapsání do OR*:

6. 1. 1994

Právní forma:

k.s.