Super zoo slevový kód | VímVíc.cz

Super zoo slevy a slevové kupóny

Super zoo je jedním z největších internetových obchodů na trhu s potřebami pro zvířata. Zákazníky potěší široký sortiment, časté slevové akce a možnost uplatnit na nákup v Super zoo slevový kód. Na Super zoo e-shopu si vyberou majitelé psů, koček, drobných savců, ptáků, akvarijních rybiček i majitelé terarijních zvířat. Kromě e-shopu mohou zákazníci navštívit i Super zoo prodejny.

O obchodu Super zoo

Internetový obchod Super zoo se velmi rychle stal oblíbeným e-shopem mnoha zákazníků a majitelů zvířecích mazlíčků. Kromě e-shopu Super zoo provozuje také Super zoo prodejny. Super zoo prodejny se nachází v Berouně, Českých Budějovicích, Frýdku-Místku, Havlíčkově Brodě, Hradci Králové, Hranicích na Moravě, Kladně, Liberci, Chomutově, Mariánských Lázních a mnoha dalších českých městech. Své pobočky má ale Super zoo i v zahraničí.

Historie firmy

Historie firmy Super zoo se píše od roku 1991, kdy začala vznikat firma Plaček. Jednalo se o velkoobchod s chovatelskými potřebami. Firma se těšila velkému úspěchu a brzy expandovala i na slovenský a ruský trh. Od roku 2004 začíná fungování nového konceptu Super zoo tak, jak obchod zákazníci znají dnes. Firma má v současné době jen v České republice více než 65 prodejen, celkový počet maloobchodních prodejen včetně zahraničních států je více než 200.

Nabídka zboží Super zoo

Nabídka zboží Super zoo je velmi široká. Nabízí vše pro milovníky psů – krmivo a pamlsky, obojky, šampony, vodítka, postroje a náhubky, potřeby pro sport a výcvik psa, ohrádky, misky, hračky, pelíšky, venkovní pelechy, boudy, vitamíny, cestovní přepravky, tašky, batohy a klece, kosmetiku pro úpravu srsti, péči o chrup, tlapky, oči, uši a mnoho dalšího. Stejně tak mohou ze širokého sortimentu vybírat i majitelé koček, kteří navíc mohou pořídit škrabadla a odpočívadla, steliva či kočičí toalety.

Majitelé drobných savců na Super zoo e-shopu pořídí krmiva a doplňky stravy, hračky, vybavení klecí a samotné klece, přepravky, nůžky a další potřeby pro péči o srst, postroje pro hlodavce, vodítka, venkovní ohrádky, podestýlky a toalety. Speciální nabídka je připravena pro majitele fretek. Super zoo nabízí také chovatelské potřeby pro ptáky, a to jak potřeby pro venkovní ptactvo, klece, voliéry, vybavení klece, hračky a krmiva i další produkty péče o papoušky. 

Na své si přijdou i fanoušci akvaristiky, kteří mohou na Super zoo zakoupit veškerou akvarijní techniku, produkty na péči o akvarijní rostliny a dekorace, jezírka, akvária a další nábytek, produkty na čištění akvárií a úpravu vody, krmivo, léčiva a vitamíny pro ryby, osvětlení, teploměry, síťky na přepravu ryb a další zboží. Stejně tak je možné pořídit plné vybavení pro teraristiku. Na Super zoo e-shopu je možné najít veškerou potřebnou terarijní techniku, misky a krmítka, terária, dekorace a vybavení do terárií, podestýlky, substráty i krmivo a doplňky stravy.

Tip: Ze široké nabídky krmiv i dalších potřeb pro zvířata je možné vybírat také na e-shopu Zoohit. Pro výhodný nákup stačí uplatnit Zoohit slevový kód.

Jak ušetřit na Superzoo.cz

Způsobů, jak ušetřit na Superzoo.cz, má zákazník hned několik. Značně je možné ušetřit registrací do Super zoo věrnostního programu. Peníze zákazníkům ve velké míře ušetří služba Superzoo cashback. Na nákup v Super zoo je také možné uplatnit slevové kupóny. V neposlední řadě mohou zákazníci využít některou z mnoha sezónních slev a akčních nabídek.

Superzoo věrnostní program

Pro pravidelné zákazníky je připraven věrnostní program Family klub. Členové klubu nakupují na Super zoo e-shopu levněji. Zboží, na které se vztahuje sleva, je vždy označeno jako “family cena”. Každoročně dostávají členové programu 10% narozeninovou slevu a sleva 10 % je jim také odečtena za první nákup s členskou kartou. Výhodou je i klientský účet, kde zákazníci vidí všechny své nákupy a účtenky na jednom místě.

Superzoo cashback

Jedním ze způsobů, jak při nákupu na Superzoo.cz ušetřit, je tzv. cashback. Jedná se o službu, která jejím uživatelům umožňuje získat zpět část finančního obnosu, který utratili v internetovém obchodu. K využití Superzoo cashbacku je nutná registrace na cashbackovém portálu. Samotný nákup pak zákazník provede stejně jako obvykle. Vybere si zboží a po potvrzení objednávky zaplatí za nákup plnou cenu. Část peněz je mu následně vrácena zpětně na účet.

Cashbackový portál Tipli například nabízí na Superzoo cashback 2,5 % zpět z každého nákupu.

Jak získat Superzoo slevový kupón

Superzoo slevový kupón je možné najít na tomto webu. Pro vyhledání stačí v sekci “Slevy” najít seznam všech dostupných obchodů. Pokud se e-shop nenachází mezi “top obchody” na webu, stačí rozkliknout políčko “Všechny obchody” a následně vyhledat příslušný e-shop. Postup lze také zjednodušit vepsáním názvu obchodu do políčka s lupou v horní části webové stránky. Kromě slevového kupónu do e-shopu Super zoo se v sekci Slevy nachází také srovnání slev a kupónů do dalších e-shopů.

Jak uplatnit Superzoo slevový kód

Superzoo slevový kód je možné uplatnit na e-shopu Superzoo.cz před zaplacením objednávky. Po otevření nákupního košíku zákazník pod přehledem nakoupeného zboží vidí políčko “Máte slevový kód nebo dárkový poukaz”.

Jak uplatnit Superzoo slevový kód

Do tohoto políčka stačí Superzoo slevový kód vepsat nebo zkopírovat a potvrdit akci kliknutím na tlačítko “Ověřit”. Je-li zadán aktuální Superzoo slevový kód platný pro vybrané druhy zboží, je sleva ihned automaticky odečtena z celkové částky nákupu.

Aktuální slevy na Super zoo

Zákazníci mohou využít také aktuální slevy na Super zoo. E-shop nabízí zákazníkům možnost nakoupit v rámci dlouhodobých i časově omezených slevových akcí. Levněji je možné pořídit zboží napříč celým sortimentem, sleva se vztahuje na produkty pro všechna uvedená zvířata. Zákazníci ušetří například nákupem výprodejového zboží nebo pokud využijí akci doprava zdarma.

Super zoo doprava zdarma

Akce Super zoo doprava zdarma je určena všem zákazníkům, uplatnění slevy je však podmíněno minimální hodnotou objednávky. Super zoo doprava zdarma je poskytována zákazníkům, kteří na Super zoo e-shopu nakoupí zboží minimálně za 799 Kč. V případě doručení na pobočku Super zoo prodejny a vyzvednutí v prodejně je doprava zdarma při nákupu v jakékoliv částce.

K nákupu známky rytí zdarma

Jedním z produktů, které jsou nabízeny na Super zoo e-shopu, jsou i psí známky. Vybírat je možné z desítek variant s nejrůznějším designem. Obchod Super zoo dokonce pro zákazníky připravil edici známek se znázorněním psích plemen. Majitel psího mazlíčka si tak může vybrat jakoukoliv známku a zdarma si na ní nechat vyrýt jméno pejska. Platí tedy pouze za produkt, služba je zákazníkům poskytována jako pozornost.

Super zoo výprodej potřeb pro kočky

Super zoo výprodej potřeb pro kočky se vztahuje na různé druhy zboží. Za výhodnější ceny je v rámci této akce možné pořídit hračky, krmiva a pamlsky i ostatní potřeby. Některé produkty jsou nabízeny za symbolické ceny, hračky jsou například k dostání již od 19 Kč. Všechny produkty mohou zákazníci zakoupit jak na Super zoo e-shopu, tak na pobočce Super zoo prodejny.

Super zoo sleva 10 % na první objednávku

Super zoo sleva na první objednávku je spojena se splněním určité podmínky, není automaticky poskytována na všechny první objednávky zákazníků. Pro získání této slevy se zákazník musí zaregistrovat do Super zoo věrnostního klubu. Po registraci mu bude 10% sleva automaticky na první objednávku přiznána. S registrací ale zákazník získává i další výhody a možnost zvýhodněných nákupů na Superzoo.cz.

Super zoo sleva na produkty pro psy

Super zoo sleva na produkty pro psy je poskytována na celou škálu zboží napříč sortimentem Super zoo a vztahuje se na produkty ze všech kategorií. Výhodněji mohou zákazníci zakoupit hračky, misky, kartáče, hrabla, vodítka, postroje a další zboží. Nejlevnější kousky se pohybují v cenách již od 19 Kč.

Super zoo sleva na produkty akvaristiky a teraristiky

Také příznivci akvaristiky a teraristiky si na Super zoo e-shopu přijdou na své. Produkty z těchto kategorií jsou zlevňovány v rámci Super zoo výprodeje. Za akční ceny je možné pořídit akvária a terária, akvarijní i terarijní techniku, krmivo pro zvířata, produkty na čištění akvárií a terárií, dekorace a vybavení pro akvária i terária a další výrobky.

Black Friday Super zoo

Akci Black Friday Super zoo pořádá každoročně. Jedná se o jedinečnou slevovou akci, v rámci které mohou zákazníci Super zoo ušetřit značné částky. Black Friday je celosvětově pořádaná slevová akce, do které se zapojují internetové obchody i kamenné prodejny. Každý rok, na konci listopadu, tisíce obchodů zlevní své zboží. Během Black Friday Super zoo nabízí produkty často i za polovinu ceny.