InSPORTline.cz slevové kupóny | VímVíc.cz

InSPORTline slevy a slevové kupóny

inSPORTline je jedním z největších prodejců sportovního a fitness vybavení v České republice. Nabízí široký výběr produktů pro fitness centra a sportoviště i domácí použití. Pro své zákazníky připravuje inSPORTline.cz pravidelně zajímavé slevové akce. Nákup jim zpříjemní i inSPORTline slevový kupón, díky kterému mohou nakoupit za výhodnější ceny.

O obchodu inSPORTline.cz

V inSPORTline.cz kladou důraz na zákaznický servis a prodej kvalitních výrobků. Důkazem jsou i mnohá ocenění, kterých se firmě dostalo. Obchod inSPORTline.cz je pravidelným finalistou soutěže ShopRoku v kategorii “Fitness”, v roce 2011 se dokonce stal vítězem této soutěže. 

inSPORTline.cz provozuje internetový obchod i kamenné inSPORTline prodejny, kde si zákazníci mohou zboží prohlédnout, popřípadě vyzkoušet. inSPORTline prodejny se nachází v Brně, Ostravě, Vítkově, a dvě prodejny jsou umístěny v Praze

Historie firmy

První počátky vzniku firmy inSPORTline jsou zaznamenány v roce 1995. Do širšího povědomí se však firma dostala až v roce 1997, kdy její zakladatel Roman Košťál začal s podnikáním. Zpočátku se jednalo o malý obchůdek se sportovním vybavením, až v roce 2004 začala firma dovážet fitness vybavení a fungovat v podobě, v jaké je zákazníkům známá dnes.

Nabídka zboží

inSPORTline e-shop nabízí široký výběr sportovního a fitness zboží pro profesionální i domácí použití. V kategorii “Fitness” zákazníci najdou běžecké pásy, rotopedy, cyklotrenažery, veslovací trenažery, steppery, fitness schody, lyžařské trenažery, recumbery, hrazdy a bradla, posilovací lavice, činky, kotouče, hřídele, posilovací stroje, vybavení na venkovní fitness, produkty výživy, žebřiny, trampolíny, ručníky, chytré hodinky a náramky, váhy, sporttestery, masážní lehátka a příslušenství, masážní křesla, solária, teploměry, časoměřiče, gymnastické míče a mnoho dalších produktů.

Obchod inSPORTline.cz nabízí také vybavení pro outdoorové aktivity, jako jsou turistické batohy, vodácké vaky, sportovní a cestovní tašky, krokoměry a rybářské potřeby. Kromě toho je v nabídce i motorkářské vybavení. K prodeji jsou nabízeny helmy a přilby, motorkářské oblečení, plachty na motorky, ledvinové pásy, reflexní doplňky, brašny na motorky, termoprádlo, kukly a nákrčníky, chrániče, brýle i dětské vybavení.

V sekci “Elektro” mohou zákazníci najít elektrokola, vyhřívané oblečení a doplňky, elektrické koloběžky, e-longboardy a další produkty. V nabídce inSPORTline.cz je i oblečení určené na různé druhy sportů. Kromě pánského, dámského i dětského volnočasového oblečení, obsahuje sortiment sportovní oblečení a obuv, rybářské a myslivecké oblečení, neoprenové oblečení, oblečení proti hmyzu, outdoorové oblečení a termoprádlo.

Tip: Sportovci se obléknou i vybaví na různé druhy sportů také na e-shopu A3 SPORT. Pro získání slevy na objednávku stačí využít A3 SPORT slevové kupóny.

Jak ušetřit na inSPORTline.cz

Zákazníci inSPORTline e-shopu mohou využít některé z mnoha možností, jak při nákupu sportovních a fitness potřeb ušetřit peníze. inSPORTline.cz má pro zákazníky připravený věrnostní systém, díky kterému dostávají slevy na nabízené produkty. Kromě toho mohou zákazníci inSPORTline.cz využít cashback nebo slevové kupóny. Jednotlivé možnosti se také dají vzájemně kombinovat.

Věrnostní systém inSPORTline.cz

Věrnostní systém inSPORTline.cz je určen pravidelným zákazníkům e-shopu. Díky věrnostnímu systému zákazník získává procentní slevy na své nákupy. Výše slevy je vždy odečtena z útraty uživatele, který se na inSPORTline e-shop přihlásí prostřednictvím své e-mailové adresy. Věrnostní sleva inSPORTline.cz platí i na již zlevněné zboží, nelze ji však uplatnit na zboží II. jakosti. Výše slevy se odvíjí od hodnoty zákazníkových objednávek.

inSPORTline cashback

inSPORTline cashback představuje možnost, jak získat zpět část peněz utracených v internetovém obchodu. Pro uplatnění inSPORTline cashbacku se zákazník nejprve registruje na cashbackovém portálu. Poté se nechá přesměrovat na e-shop přes tento portál. Nákup probíhá tradičně, stejně jako zaplacení objednávky. Zákazník nejprve zaplatí plnou hodnotu nákupu, část útraty je mu pak na účet vrácena zpětně.

Cashbackový portál Tipli například nabízí na inSPORTline cashback 2 % zpět z každého nákupu.

Jak získat inSPORTline slevový kód

inSPORTline slevový kód je zákazníkům k dispozici na tomto webu. Stačí v sekci “Slevy” vyhledat obchod inSPORTline.cz a rozkliknout si slevový profil. Zákazníkovi se zobrazí přehledný seznam slev, které je možné na inSPORTline.cz uplatnit a najde zde i inSPORTline slevový kód. Hledání si lze usnadnit vepsáním názvu obchodu do políčka s lupou, které se nachází v horní části webové stránky. Kromě slevového kódu inSPORTline se v sekci "Slevy" nachází také přehledé srovnání slev do dalších internetových obchodů.

Jak uplatnit inSPORTline slevový kupón

Uplatnit inSPORTline slevový kupón je velmi jednoduché. Poté, co zákazník provede nákup a rozklikne nákupní košík, uvidí přehled vybraného zboží a celkovou kalkulaci nákupu. Pod informací o celkové ceně se nachází možnost zaškrtnout tlačítko “Mám slevový kupón”.

Jak uplatnit insportline slevový kupón

Po zaškrtnutí tlačítka se objeví vyskakovací okno s výzvou “Vložte kód slevového kupónu”. inSPORTline slevový kupón stačí opsat nebo zkopírovat do příslušného políčka a potvrdit tlačítkem “UPLATNIT”.

Jak uplatnit insportline slevový kupón

V případě, že je zadán aktuální inSPORTline slevový kupón platný na vybrané zboží, je sleva ihned uplatněna a částka se odečte z celkové sumy za objednávku.

Aktuální slevy na inSPORTline.cz

inSPORTline e-shop připravuje pro své zákazníky pravidelně nové slevy. Jedná se o trvalé i časově omezené akce, díky kterým zákazníci ušetří při nákupu sportovního a fitness vybavení své peníze. Aktuální slevy je možné kombinovat s věrnostní slevou, cashbackem i slevovými kupóny, díky čemuž mohou zákazníci nakoupit zboží ještě levněji.

inSPORTline sleva na první nákup

Slevu na první nákup může získat každý zákazník, který se na inSPORTline.cz přihlásí k odběru newsletteru. Sleva v hodnotě 100 Kč bude následně uplatněna na první nákup na inSPORTline e-shopu. K uplatnění slevy je potřeba zadat inSPORTline slevový kód, který zákazník získá na webových stránkách inSPORTline.cz poté, co se přihlásí k odběru newsletteru.

inSPORTline sleva na zboží II. jakosti

Na e-shopu inSPORTline je nabízeno zboží II. jakosti. Jedná se o produkty, které jsou plně funkční, vykazují však drobnou vadu. Zákazníci si tak mohou pořídit funkční produkty za výhodnější cenu. V rámci II. jakosti je nabízeno oblečení, outdoorové potřeby, sportovní potřeby, elektrokola, potřeby pro motorkáře i fitness vybavení. inSPORTline sleva na produkty II. jakosti často dosahuje až 50 %.

inSPORTline výprodej jízdních kol

inSPORTline výprodej jízdních kol se vztahuje na dětská, pánská i dámská kola různého využití. Výhodněji je možné pořídit kola horská, trekingová, městská, freestyle a BMX kola, skládací kola, silniční kola, trojkola, vozíky za kolo i nosiče kol na auto. Dětská kola je například možné pořídit již od 2690 Kč, dámská kola již od 4 290 Kč. V nabídce jsou kola značek DHS, Reactor, Kellys, Kreativ, Devron a Dahon.

Black Friday inSPORTline.cz

Black Friday inSPORTline.cz představuje pro zákazníky jedinečnou šanci, jak nakoupit za výhodnější ceny. Black Friday je slevová akce, do které se zapojují obchody po celém světě. Slevy je možné uplatnit v kamenných prodejnách i internetových obchodech. Black Friday se koná každoročně ve stejný čas, a to na konci listopadu. Navzdory názvu slevové akce obvykle netrvají slevy pouze jeden den, ale po celý víkend, tedy od pátku do neděle. V rámci akce Black Friday inSPORTline.cz pravidelně zlevňuje své zboží a nabízí produkty napříč celým sortimentem za nejnižší ceny v roce.