Slevové kupóny Dr.Max | únor 2024 | VímVíc.cz

Dr.Max slevy a slevové kupóny

Lékárny Dr. Max nabízí zákazníkům kvalitní servis a řadu nejrůznějších slev. Se svými více než 400 pobočkami pokrývá Dr. Max téměř 15 % všech lékáren v České republice. 

Existuje několik způsobů, jak ušetřit při nákupu v Dr. Max, především pokud jste držiteli Karty výhod Dr. Max. Slevy lze uplatnit nejen na sortiment lékáren, ale také na dopravu zboží.

Podobné slevové kupóny

O obchodu Dr. Max

Lékárny Dr. Max je možné nalézt po celé Evropě. Mají pobočky např. na Slovensku, v Polsku, ale i v Itálii. V České republice jsou lékárny provozovány společností Česká lékárna holding (ČLH), kterou vlastní investiční skupina Penta Investments. 

Provozovatelé lékáren si zakládají na kvalitě zákaznického servisu. Převážná část poboček se nachází v obchodních centrech a má otevřeno 7 dní v týdnu od 8:00 do 20:00. V Praze a v Brně jsou pobočky, které mají otevřeno 24 hodin denně.

Dr. Max také disponuje vlastními laboratořemi na výzkum a výrobu léčiv. Pražská laboratoř je považována za jednu z nejmodernějších svého druhu.

Historie firmy Dr. Max

Společnost Česká lékárna holding vznikla v roce 2009. Jako sesterská společnost pak 3.5.2016 vznikla Dr. Max Pharma.

V roce 2018 bylo na českém trhu otevřeno 18 lékáren pod názvem Dr. Max a tentýž rok se společnost stala největším tuzemským výrobcem lékárenského sortimentu ve volném prodeji.

Nabídka zboží Dr. Max

Sortiment zboží lékáren Dr. Max je opravdu široký. Nabízí produkty nejrůznějších výrobců, a kromě toho od roku 2011 rozvíjí program vlastní značky. Filozofií tohoto programu je nabídnout zákazníkovi produkt za nižší cenu, ovšem nikdy ne na úkor kvality. Při nákupu v Dr. Max se vám tak může stát, že vám lékárník nabídne levnější alternativu požadovaného léku. Pod označením Dr.Max můžete zakoupit léčiva, doplňky stravy, zdravotnické potřeby i kosmetiku. 

Jak ušetřit s Dr. Max?

Dr. Max je na českém trhu jedničkou mezi lékárnami. Zákazníky zaujme široký sortiment, nabídka výrobků pod záštitou vlastní značky, a především pestré slevové nabídky. Při nákupu v Dr. Max můžete ušetřit významné finanční částky.

V každém případě si nenechte ujít akční leták Dr. Max. Každý měsíc zde naleznete přehled aktuálních slev a akčních nabídek. Slevy se vztahují na výrobky značky Dr. Max i produkty jiných výrobců.

O slevových akcích také Dr. Max informuje na oficiálním facebooku a instagramu.

Cashback na Dr. Max

Při nákupu na e-shopu Dr. Max můžete ušetřit také prostřednictvím cashbackových portálů. Jedná se o webové stránky, jejichž prostřednictvím nakupujete ve vybraných obchodech. Pokud tedy chcete provést nákup se slevou na e-shopu Dr. Max, zaregistrujete se na cashbackovém portálu a provedete svůj nákup skrze tento portál. 

Nelekejte se, až za nákup zaplatíte plnou cenu, jedná se o běžný postup. Část utracených peněz vám bude vrácena na bankovní účet zpětně. Nákup přes cashbackový portál je možné kombinovat s dalšími slevami a akčními nabídkami. Cashbackový portál Tipli nabízí při nákupu zboží u lékárny Dr. Max až 5 % z utracené částky zpět.

Karta výhod Dr. Max

Karta výhod Dr. Max je spolehlivý způsob, jak ušetřit v lékárnách Dr. Max značné finanční částky. Nabízí četné trvale platné výhody, ale i speciální časově omezené slevové akce pro její držitele.

Výhody pro držitele Karty výhod Dr. Max:

 • Individuální slevové kupony
 • Více než polovina léků z celého sortimentu lékárny bez doplatku
 • Sleva na doplatek za recept až 50 %
 • Zvýhodněné ceny a speciální slevové nabídky 
 • Výrobky značky Dr. Max za nižší ceny
 • Sleva na vybrané produkty kosmetiky značek A-derma, Ducray, Klorane, Uriage, Avène, Equilibria, Nuance, Darphi, Eucerin a Nuxe
 • Antikoncepce v kamenných prodejnách za výhodnější ceny
 • Pro přihlášené na e-shopu www.drmax.cz doprava zdarma
 • Konzultace s lékařem v internetové poradně uLékaře.cz 2x ročně zdarma
 • Vzdělávací brožury se zajímavými lékařskými tématy zdarma ke stažení
 • Přednášky a vzdělávací programy zdarma
 • Příbalové letáky v elektronické podobě

Kartu výhod Dr. Max je možné si zřídit online na www.drmax.cz nebo přímo v kamenné prodejně Dr. Max.

Mobilní aplikace Dr. Max

Nezanedbatelné výhody získáte s mobilní aplikací Dr. Max, která vám přináší rychlý přehled o aktuálních slevových nabídkách na celý sortiment lékáren. Stažením aplikace také získáte přehled o svých nákupech v Dr. Max a můžete využít funkci “Moje léky”, která vám připomene, kdy máte užívat své medikamenty. Aplikaci je možné stáhnout na Google Play a App Store.

Jak získat slevový kupón Dr. Max?

Slevový kupón na nákup v lékárně Dr. Max je možné získat na slevových portálech, kde jsou pravidelně zveřejňovány aktuální slevové akce. Přehled probíhajících slevových akcí včetně slevového kupónu Dr. Max naleznete i na tomto portálu. U každého slevového kupónu uvidíte informaci o jeho hodnotě a datu expirace.

Aktuálně platné slevové kupóny také jednou za čas zveřejňuje Dr. Max přímo na svých webových stránkách

Třetí možností, jak získat slevový kupón Dr. Max, je registrace do klientského programu Karta výhod Dr. Max. V rámci tohoto programu budete slevové kupóny dostávat několikrát ročně.

Jak uplatnit slevový kupón Dr. Max?

Pro uplatnění slevového kupónu na e-shopu Dr. Max je nutné být registrovaným uživatelem. Registrovat se můžete na webu Dr. Max. Stačí vám vyplnit několik základních údajů. Pokud jste držitelem Karty výhod Dr. Max, zaregistrujete se zadáním kódu a pinu vaší karty.

Jakmile dokončíte nákup a rozkliknete nákupní košík, pod seznamem nakoupeného zboží uvidíte tlačítko “Mám slevový kupón”.

Jak uplatnit slevový kupón Dr. Max?

Po rozkliknutí tohoto tlačítka se vám zobrazí tabulka s prázdným polem, kam napíšete slevový kód.

Jak uplatnit slevový kupón Dr. Max?

Až tak učiníte, klikněte na tlačítko “odeslat” a máte hotovo. Sleva se vám odečte z částky nákupu.

Aktuální slevy na zboží Dr. Max

Dr. Max nabízí řadu slev platných pro velkou část sortimentu. Na produkty lékáren můžete uplatnit množstevní slevy i procentní slevy z ceny. K nákupu také dostanete dárek či můžete využít dopravu zdarma. Lékárny Dr. Max také zveřejňují speciální akční nabídky na Black Friday a Cyber Monday.

Doprava zdarma na e-shopu Dr. Max

Na e-shopu www.drmax.cz naleznete výběr z celého sortimentu lékáren. Pro všechny zákazníky e-shopu platí doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč. Další speciální slevové nabídky na e-shopu získáte registrací do programu Karta výhod Dr. Max. Po registraci do programu máte dopravu zdarma při nákupu za jakoukoliv částku.

1+1 navíc

V lékárnách Dr. Max můžete zakoupit vybrané zboží v akci “1+1 navíc”. Pokud zakoupíte jeden z produktů, na který se vztahuje akce, druhý výrobek dostanete k nákupu zdarma. Sleva se vztahuje např. na zubní pasty Elgydium, kosmetické přípravky na opalování značky Equilibria a výrobky kosmetické značky Uriage. 

3 za cenu 2

V podobném duchu také můžete ušetřit nákupem produktů značek Dr. Max, Klorane, Wallmark, Sunárek, Heliocare, Pet health, René Furterer, Proactivet, SPLAT, Mustela, Nutridrink, Akutol, Biotter, Vibovit a ELGYDIUM. Při koupi dvou kusů vybraných produktů těchto značek získáte třetí kus zdarma.

S dárkem navíc

Dárek jako pozornost získáte v Dr. Max k nákupu produktů velkého množství značek. Akce se vztahuje např. na výrobky značek Eucerin, Vichy, Huggies, Kotex, o.b., Nivea, Leros, Weleda nebo Preventan. 

Výhodněji tak můžete nakoupit ochranné prostředky, produkty zdravé výživy, přírodní drogerii, doplňky stravy, léky, produkty Dr. Max, produkty vhodné pro sportovce, kosmetické přípravky i produkty pro zvířata.

Speciální nabídky

Dr. Max také zveřejňuje speciální slevové nabídky vybraných kusů zboží za zvýhodněné ceny. Využít můžete slevu až 300 Kč na kosmetické přípravky, zdravotnické potřeby a produkty vhodné pro matku a dítě. Na některé výrobky také můžete využít procentní slevy, a to až 40 % při nákupu dvou kusů.

Výprodej na e-shopu Dr. Max

Velkou sumu peněz ušetříte nákupem výrobků v sekci “výprodej”. Zde se totiž u jednotlivých výrobků kombinuje hned několik slevových akcí zároveň. Na jeden produkt tak můžete uplatnit slevu konkrétní částky z ceny výrobku, procentuální slevu z ceny výrobku, a ještě dostanete dárek zdarma. Zboží v sekci “výprodej” je často aktualizováno a slevové nabídky se zde neustále mění.

Black Friday

Lékárenský řetězec Dr. Max se stejně jako mnoho dalších prodejců nejrůznějšího druhu zboží zapojuje do slevové akce Black Friday, která se koná na konci listopadu. Jednou ročně jsou vybrané produkty nabízeny za akční ceny. Slevy můžete během Black Friday uplatnit na širokou škálu zboží všech značek.

Cyber Monday

Ačkoliv je v českém prostředí Cyber Monday často považován za stejný svátek shopaholiků jako Black Friday, je mezi nimi rozdíl. Slevy během Black Friday by se měly vztahovat primárně na nákupy v kamenných obchodech a Cyber Monday je svátkem nákupů na internetu. Dr. Max se zapojuje do obou slevových akcí. Během Cyber Monday můžete výhodně nakoupit zboží na www.drmax.cz.