Recepční | VímVíc.cz
Profese Recepční

Recepční

Pracovní náplní recepční je vedení knihy návštěv, ohlašování hostů a jejich vítání. Obecně k této práci patří také drobné administrativní úkony či vyřizování telefonátů. Člověk na pozici recepční by měl mít všeobecný přehled o chodu společnosti a měl by být schopen zodpovědět základní otázky a případně přesměrovat dotaz na příslušné osoby.

K práci recepční patří komunikace s hosty nebo klienty. Předností každé osoby na pozici recepční je znalost jazyků, obzvlášť pokud se jedná o recepční v oblasti hotelnictví.

Pro výkon pozice recepční je třeba středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou. Průměrně si na této pozici člověk vydělá okolo 23 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Recepční

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Recepční a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Recepční do fitness centra
Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj
Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj

Jsi komunikativní, baví tě práce s lidmi a baví tě fitness? Pokud hledáš flexibilní práci a osobní přístup ve fajn kolektivu lidí, které jejich práce baví a k tomu si rádi zajdou po práci zdarma zacvičit, tak hledáme právě tebe!

Plný úvazek/ Zkrácený úvazek/ Brigáda/
Služby