Konstruktér | VímVíc.cz
Profese Konstruktér
Průměrná mzda na pracovní pozici Konstruktér je 31 500 Kč.

Konstruktér

Náplní práce konstruktéra je zajišťování autorského dozoru na stavbách. Má na starost projektovou dokumentaci a dohlíží na její zhotovení s dalšími odborníky. Součástí jeho práce je kontrola provozní návaznosti, dodržování časového a finančního plánu apod.

Má hlavní slovo z hlediska technického provedení staveb, a proto řídí i další skupiny, které se na stavbě podílí. Řídí veškerou inženýrkou činnost, takže součástí jeho práce je i administrativa, jednání s úřady, správci sítí atd. Kromě budování nových staveb má na starost i jejich likvidaci.

Práce konstruktéra je náročná a vyžaduje ukončené odborné vzdělání na magisterské úrovni. Konstruktérův plat se průměrně pohybuje kolem 35 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Konstruktér

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Konstruktér a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
JUNIOR 2D KONSTRUKÉR (28-33.000 Kč)
Praha-východ
Více o pozici »
28 000 - 33 000 Kč
Praha-východ
Praha-východ

Máte ukončenou SŠ/VŠ technického zaměření? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Máte zkušenosti s 2D kreslením a orientujete se v technické dokumentaci? Využijte svoji šanci spolupracovat s předními automobilovými výrobci a neváhejte nám zaslat svůj

Plný úvazek
Automobilový průmysl
VÝVOJOVÝ JUNIOR KONSTRUKTÉR (30-35.000 Kč)
Praha-východ
Více o pozici »
30 000 - 35 000 Kč
Praha-východ
Praha-východ

Baví Vás auta? Máte ukončenou SŠ/VŠ technického zaměření? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání? Využijte svoji šanci spolupracovat s předními automobilovými výrobci! Stabilní nadnárodní společnost, lídr v oblasti automotive hledá do svého týmu novéh

Plný úvazek
Automobilový průmysl