IT analytik | VímVíc.cz
Profese IT analytik

IT analytik

IT analytik, někdy také programátor analytik, je poměrně nové povolání. Náplň práce IT analytika je analýza technického provedení a funkčních požadavků firem a zároveň dozor nad celým procesem z legislativního hlediska. Na základě výsledků analýzy přichází s doporučením a případnou aktualizací informačních procesů.

Jedná se o práci náročnou, která vlastně nikdy není hotová. Pořád je co vylepšovat a žádná větší firma se neobejde bez svého IT analytika. Kromě analýz musí IT analytik vést také příslušnou dokumentaci, kam zapisuje jednotlivé kroky a provádí výkonnostní testy programů.

Tato práce vyžaduje ukončené vysokoškolské vzdělání na úrovni magistra a v oboru IT. Průměrný plat se pohybuje okolo 49 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici IT analytik

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici IT analytik a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
BUSINESS ANALYST (AUTOMOTIVE ONLINE SALES & BUYING) …
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

V rámci budování nového mezinárodního automobilového startupu hledáme osobu na klíčovou roli business analytika, která nám pomůže výrazně zrychlit tempo vývoje velmi atraktivního projektu a pomůže vybudovat důležité synergie v oblas

Plný úvazek
Konzultace, analýza a projektové řízení
IT analytik/čka
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Chystáte se nastartovat svou kariéru? Fascinují vás data, analýzy a chcete se učit od zkušených profesionálů? Práce je u nás dost - a bude to zajímavé!

Plný úvazek
Administrativa, Ekonomie, finance a účetnictví, Konzultace, analýza a projektové řízení, Správa systémů a HW, Technika a vývoj