Developer | VímVíc.cz
Profese Developer

Developer

Developer je investor, který působí ve stavebním průmyslu. Náplní jeho práce je dohled a zprostředkování celého projektu: projektování, financování, výstavbu a prodej nebo pronájem. Spolupracuje s dodavatelskými firmami a zároveň poskytuje poradenské služby, pokud například chcete do nějaké nemovitosti investovat.

Developer je především zprostředkovatel a koordinátor celého procesu a nemusí vždy za ním stát ohromná stavební firma. Developer musí mít výborné komunikační schopnosti a je velikou výhodou, pokud ovládá jazyky, obzvlášť pokud pracuje u větších společností.

Pro výkon tohoto povolání je nutné minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, někdy i vysokoškolské vzdělání. Plat developera se odvíjí od jeho práce: zprostředkovává prodej nemovitosti, dozor na stavbě nebo je u nějakého většího projektu od začátku do konce. Řádově si tak může vydělat i sta tisíce.

Porovnání nabídek práce na pozici Developer

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Developer a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
.NET vývojář/ka (.NET Core, Azure) – lze i remote
Hlavní město Praha, Karlín
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha, Karlín
Hlavní město Praha, Karlín

Vývojový tým DoDo Czech s.r.o. posilujeme o nového .NET developera/ku, který/á s námi bude spolupracovat na vývoji komplexního logistického systému, denně využívaného stovkami našich kurýrů. Získali jsme titul Microsoft Gold Partner.

Plný úvazek, Živnostenský list
Vývoj aplikací a systémů
DevOps Team Manager
Brno-město
Více o pozici »
individuální
Brno-město
Brno-město

Chceš vést vlastní tým a vystavět si ho od základů? Hledáme zkušeného DevOpsáka, který si dokáže dupnout a najde si k sobě lidi, s kterými si bude rozumět a vybuduje si tak svůj dream team.

Plný úvazek
Vývoj aplikací a systémů