Category manager | VímVíc.cz
Profese Category manager

Category manager

Pozice category managera je typická pro maloobchody i velkoobchody. Category manager má na starost určité oddělení, kde vybírá a nakupuje jednotlivé zboží.

Má na starost i strategii svého oddělení a zodpovídá za jeho prosperitu. Vyhodnocuje průměrné nákupy a zisky a snaží se podle toho optimalizovat chod celého oddělení. na starost má i komunikaci s dodavateli a koordinuje jednotlivé procesy.

K výkonu tohoto povolání je třeba minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou. Průměrný plat na této pozici činí cca. 39 500 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Category manager

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Category manager a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Cost Manager
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Chcete se podílet na nejzajímavějších českých kancelářích a dalších komerčních interiérech a zároveň hledáte pestrou práci ve firmě, která ví, kam směřuje? Přidejte se k nám na pozici cost manager - rozpočtář/přípravář.

Plný úvazek
Prodej a obchod
Project Manager - HVAC
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Chcete se podílet na nejzajímavějších českých kancelářích a dalších komerčních interiérech a zároveň hledáte pestrou práci ve firmě, která ví, kam směřuje? Přidejte se k nám! Aktuálně hledáme kandidáta/kandidátku do týmu na

Plný úvazek
Strojírenství
PLANT MANAGER - BOSKOVICKO
Boskovice
Více o pozici »
individuální
Boskovice
Boskovice

Jste komunikativní typ člověka, který je důsledný a umí naslouchat? Jste zvyklí využívat angličtinu na denní bázi? Disponujete praxí min. 5 let na obdobné pozici z výrobní mezinárodní společnosti? Máte zkušenost se štíhlou výrobou? Pak hledáme právě Vás!

Plný úvazek
Výroba a průmysl