Autoklempíř | Nabídka práce | VímVíc.cz
Profese Autoklempíř

Autoklempíř

Autoklempíř neboli karosář se zabývá opravami karoserií a skříní motorových vozidel. Náplň práce autoklempíře tvoří montáž, demontáž, opravy a úpravy částí motorových vozidel a karoserie. Stejně jako automechanik působí v automobilovém průmyslu.

Je požadováno střední odborné vzdělání v oboru Autoklempíř/Karosář zakončené výučním listem nebo maturitní zkouškou. Vzhledem k tomu, že karosář pracuje s mnoha kovovými částmi vozidla, musí mít také svářečské zkoušky.

Povinná praxe bývá součástí studia, ovšem někde bývá požadována i jiná praxe v oboru. Důležitá je rovněž zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, technické myšlení a prostorová představivost.

Porovnání nabídek práce na pozici Autoklempíř

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Autoklempíř a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
AUTOKAROSÁŘ - PRAHA (AŽ 50 000 KČ)
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Do profesionálního týmu autorizovaného servisu MOTOTECHNA SERVIS přijmeme novou posilu na pozici Autokarosář. Znáte auta do nejmenších podrobností a umíte je opravovat? Přijďte dělat to, čemu rozumíte a co Vás baví do prestižní spole

Plný úvazek
Automobilový průmysl