Administrativní pracovník - volná místa | VímVíc.cz
Profese Administrativní pracovník
Průměrná mzda na pracovní pozici Administrativní pracovník je 23 500 Kč.

Administrativní pracovník

Nikdy v životě jste neztratili jediný důležitý dokument a organizaci máte v krvi? Pak jste ideální typ na pozici administrativní pracovník. Náplň práce administrativních pracovníků je poměrně rozmanitá a tvoří základ pro správné fungování společnosti.

Tato profese vyžaduje minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. Předpokladem je rovněž velmi dobrá znalost práce s výpočetní technikou, případně i znalost cizích jazyků a řidičský průkaz skupiny B.

Administrativní pracovník vkládá data do počítače a kontroluje je, eviduje a třídí poštu, vyřizuje korespondenci, pracuje s dokumenty, fakturami, pracovními výkazy a dalšími písemnostmi.

Administrativní pracovníci mají většinou průměrnou mzdu a jsou zaměstnáni na hlavní pracovní poměr. Mnoho administrativních pracovníků dělá ve státní sféře, kde jsou hodnoceni dle tabulek.

Porovnání nabídek práce na pozici Administrativní pracovník

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Administrativní pracovník a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Administrativní asistent/ka - Praha (A8677)
Hlavní město Praha
Více o pozici »
20 000 - 27 000 Kč
Hlavní město Praha

Baví Vás práce v administrativě a zároveň máte rád/a pořádek v dokumentech? Jste komunikativní a nevadí Vám komunikace po telefonu? Pokud ano, hledáme Vás!

Plný úvazek
20 000 - 27 000 Kč
Administrativa