Account manager | VímVíc.cz
Profese Account manager

Account manager

Práce account managera spočívá především ve schopnosti rozpoznat potenciál či příležitosti a vymýšlet řešení. Pokud umíte poznat na první pohled šanci na úspěšný obchod, vystopovat nové zakázky a naplnit potřeby klienta, pak se pro tuto profesi hodíte.

Úspěšný account manager ví, co zákazník potřebuje, dřív, než na to klient sám přijde. Definuje jeho potřeby a přináší možná řešení, jak je uspokojit. Buduje vztahy se zákazníky a ví o nich vše, co lze zjistit.

Součástí práce account managera je prezentace komplexního řešení poptávky nebo problému, brainstorming s klientem a následné uzavření obchodu. Na tuto pozici není nutný vysokoškolský titul.

Porovnání nabídek práce na pozici Account manager

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Account manager a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Account Manager (seniorní nejen věkem) Více o pozici »
individuální

K ruce potřebujeme nového, samostatného kolegu, který je dravý a dokáže si na věci udělat vlastní názor a nebojí se ho prosadit. Nebudeš ale startovat od nuly, protože už máme za sebou úspěšné spolupráce s velkými klienty a výsledky mluví za nás. Mezi n

Plný úvazek