Úklidové práce na HPP se mzdou 23.625,- | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 670 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Úklidové práce na HPP se mzdou 23.625,-

Mladá Boleslav
Práce na plný úvazek
23625 - 23625 Kč
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Co vás čeká

Právě sháníme do našeho týmu kolegy na pomoc s úklidem restaurace v běžném denním provoze, v rozmezí mezi 9:00 až 21:00. Jedná se o pomoc s úklidem vnitřních i venkovních prostor restaurace, aby naši zákazníci byli spokojení a měli jsme v restauraci pěkně a čisté prostředí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nepožadujeme nic speciálního, vystačíte si s dochvilností a s chutí do práce. Zbytek Vás rádi naučíme.

Co vám můžeme nabídnout

  • práce na plný úvazek
  • mzda 23.625,-
  • směny v rozmezí od 9:00 do 21:00
  • 50% sleva na naše produkty
  • 10% příplatek za práci o víkendu
  • 100% příplatek za práci ve svátek nebo náhradní volno
  • příspěvěk na stravování 10,-/hodina (průměrně 1575,-/měsíc) a nápoje zcela zdarma, na doplnění rychlé energie a zahnání žízně
  • získáte od nás i Benefit kartu, se kterou můžete čerpat slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • týmový duch a přátelskou atmosféru, která je naší hlavní silou

Co je potřeba udělat

Těšíme se, že nám o sobě dáte vědět odpovědí na tento inzerát.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Mzda:
Místo výkonu práce:
Jičínská 1350, 29301 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Základní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy, důchodce a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Romana Pištěková