premium

Email Marketing Specialist

Praha
Plný úvazek
TOP

Hledáme kolegu do týmu online marketingu na pozici Email Marketing Specialist. Budeš připravovat marketingovou komunikaci přes emaily a newslettery.

Získáš zodpovědnost za jeden z našich hlavních komunikačních kanálů - komunikujeme přes emaily se stovkami tisíc uživatelů. Naučíš se používat řadu marketingových nástrojů a aplikací.

Pracovat budeš v mladém kolektivu, který práce baví. Je pro nás důležitá dobrá nálada v týmu, máme rádi společné teambuildingy, každý měsíc pořádáme firemní snídaně. Sedíme v moderních kancelářích v centru Prahy.

Co ti můžeme nabídnout?

  • možnost seberealizace, prostor pro zkoušení nových věcí
  • mladý pracovní tým
  • kanceláře v centru Prahy - 5 min. od zastávky Florenc nebo nám. Republiky
  • uvolněná firemní kultura s fotbálkem a dobrou kávou
  • flexibilní pracovní doba po zaučení (dny v kanceláři dle vlastních možností)
  • firemní benefity - online kurzy zdarma, Multisport karta

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • zodpovědnost za e-mail marketing (newslettery, notifikace, autorespondery)
  • podílíš se na celém "životním" cyklu email kampaní (od designu až po odeslání)
  • návrh a příprava kampaní na základě podkladů
  • testování emailů před rozesláním
  • vyhodnocování efektivity kampaní a následná optimalizace
  • identifikace možností pro zlepšení v rámci marketingové strategie
  • automatizace emailů

Co požadujeme?

  • bezchybný projev v českém jazyce
  • alespoň 1-2 roky zkušenost v email marketingu
  • samostatnost - na začátku tě hodně věcí naučíme, časem budeš úkoly řešit samostatně a proaktivně
  • zkušenost s platformami Mailchimp, Active Campaign, Drip, ...
  • základní znalost HTML/CSS
  • znalost SQL výhodou