premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 81 669 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Email Marketing Specialist

Praha
Plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Hledáme kolegu do týmu online marketingu na pozici Email Marketing Specialist. Budeš připravovat marketingovou komunikaci přes emaily a newslettery.

Získáš zodpovědnost za jeden z našich hlavních komunikačních kanálů - komunikujeme přes emaily se stovkami tisíc uživatelů. Naučíš se používat řadu marketingových nástrojů a aplikací.

Pracovat budeš v mladém kolektivu, který práce baví. Je pro nás důležitá dobrá nálada v týmu, máme rádi společné teambuildingy, každý měsíc pořádáme firemní snídaně. Sedíme v moderních kancelářích v centru Prahy.

Co ti můžeme nabídnout?

  • možnost seberealizace, prostor pro zkoušení nových věcí
  • mladý pracovní tým
  • kanceláře v centru Prahy - 5 min. od zastávky Florenc nebo nám. Republiky
  • uvolněná firemní kultura s fotbálkem a dobrou kávou
  • flexibilní pracovní doba po zaučení (dny v kanceláři dle vlastních možností)
  • firemní benefity - online kurzy zdarma, Multisport karta

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • zodpovědnost za e-mail marketing (newslettery, notifikace, autorespondery)
  • podílíš se na celém "životním" cyklu email kampaní (od designu až po odeslání)
  • návrh a příprava kampaní na základě podkladů
  • testování emailů před rozesláním
  • vyhodnocování efektivity kampaní a následná optimalizace
  • identifikace možností pro zlepšení v rámci marketingové strategie
  • automatizace emailů

Co požadujeme?

  • bezchybný projev v českém jazyce
  • alespoň 1-2 roky zkušenost v email marketingu
  • samostatnost - na začátku tě hodně věcí naučíme, časem budeš úkoly řešit samostatně a proaktivně
  • zkušenost s platformami Mailchimp, Active Campaign, Drip, ...
  • základní znalost HTML/CSS
  • znalost SQL výhodou