Recruiter DC | VímVíc.cz
premium

Recruiter DC

Praha
Práce na plný úvazek

V Albertu pomáháme našim zákazníkům, aby jedli a žili lépe. Záleží nám na tom, abychom nabízeli poctivé, kvalitní potraviny, podporovali zdravý životní styl a přispívali k lepšímu životu. Pracujeme v příjemné atmosféře a moderním prostředí. Za odvedenou práci dostáváme férové peníze a zajímavé benefity. Ve zdravé Albert rodině podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem a snažíme se o jejich vzájemné propojení.

Na této pozici budete zastřešovat nábor zaměstnanců na distribuční centra a pro e-commerce, navrhovat náborové kampaně a vyhodnocovat jejich efektivitu.

Co nabízíme

  • otevřenou a přátelskou firemní kulturu
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů zaměřených především na podporu zdraví
  • moderní kanceláře a možnost Home-office
  • členství ve skupině YAD (Young Albert), která podporuje mladé talenty
  • stát se součástí rodiny Albert, která je společensky zodpovědná

Náplň práce

  • zastřešení kompletního procesu náboru: příprava inzerátů, vystavování volných pozic, komunikace s uchazeči, vedení pohovorů
  • organizace náborových aktivit
  • hledání nových cest k získávání kandidátů
  • aktivní podpora HRBP na distribučních centrech (Klecany, Olomouc, Březhrad)

Co očekáváme

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • min. 1 rok praxe v oblasti recruitmentu (z oblasti skladů či výrobních společností výhodou)
  • profesionální vystupování, chuť hledat nová řešení
  • samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup
  • znalost práce s MS Office
  • řidičský průkaz sk. B /aktivní řidič

Kdo jsme

  • podporujeme zdravý životní styl: zvýhodněná Multisport karta, program zdravotní prevence, program zdravého stravování, Albert linka pomoci, čerstvé ovoce v zázemí, měsíc zdraví apod.
  • podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem: různé podoby pracovních úvazků, 15% sleva na rodinný nákup v Albertu atd.
  • jsme společensky a ekologicky zodpovědní: zkrácené účtenky, Nadační fond Albert, podpora Národní potravinové sbírky, darování neprodaných potravin, spolupráce s lokálními dodavateli atd.
  • jsme inovativní: remodeling a rekonstrukce prodejen, distribučních center a kanceláří, samoobslužné pokladny, elektronické cenovky, Albert scan, věrnostní aplikace Můj Albert apod.
  • jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize
  • obsloužíme 4 000 000 zákazníků týdně
  • působíme na trhu 30 let (od roku 1991)
  • máme více než 300 prodejen po celé ČR, 3 distribuční centra a E-commerce Albert Domů Zdarma

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Radlická 520/117, 15800 Praha - Jinonice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Jana Freharová
jana.freharova@albert.cz