AIM - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače a notebooky

Planet A - AIM

Společnost Planet A, a.s. je česká rodinná firma, která se zaměřuje na oblast poskytování kompletních telekomunikačních služeb pod obchodní značkou AIM přenášených s využitím Internet Protokolu a distribuovaných prostřednictvím metropolitních optických a vysokokapacitních bezdrátových sítí. Planet A, a.s. je soukromou akciovou společností se 100% účastí domácího kapitálu.

Hodnocení Planet A - AIM

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie

Obchodní značka AIM společnosti Planet A, a.s. působí na telekomunikačním trhu od roku 2008. V současné době využívá služeb AIM (obchodní značka společnosti Planet A, a.s.) více než 40 000 domácností v Praze, Mělníku a Neratovicích. Služby jsou však dostupné i mimo síť AIM, a to prostřednictvím partnerských sítí.

Kariéra v AIM

Toužíte pracovat v rodinné, přátelské, české firmě? Chcete pracovat s moderními technologiemi a přinášet zábavu sobě a našim zákazníkům formou internetu a chytré televize Kuki? Práce u nás Vám tuto možnost nabízí. Společnost Planet A, a.s. dbá na dobrou firemní kulturu a přátelské vztahy na pracovišti. Naši zaměstnanci si pochvalují hlavně přátelské vztahy na pracovišti, často spolu tráví i čas mimo firmu za využití zaměstnaneckých benefitů, nebo se rádi účastní firemních teambuildingů. Rovněž podporujeme růst našich zaměstnanců a dáváme příležitost každému, kdo se chce posouvat dále a učit se novým věcem. Podívejte se po volných místech v AIMu, nebo jen zašlete svůj životopis a my se pokusíme najít Vám vhodné pracovní uplatnění.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Hellady 697/4, 140 00 Praha

Velikost firmy:

50-99 zaměstnanců

IČ:

00537012

Založení / Zapsání do OR*:

20. 6. 1990

Právní forma:

a.s.

Web:

www.a1m.cz