Nemocnice České Budějovice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Nemocnice České Budějovice

Údaje

Sídlo firmy:

Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice 7, B.

Velikost firmy:

800 - 1500 zaměstnanců

IČ:

26068877

Založení / Zapsání do OR*:

26. 11. 2003

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Nemocnice České Budějovice je akciovou společností a nabízí zdravotnickou péči ve všech oborech medicíny na celkem čtyřiceti odděleních. Nemocnice je jedním z největších zaměstnavatelů v Jihočeském kraji, kariéru v Nemocnici České Budějovice buduje 2.500 zaměstnanců a to stále hledají nové zaměstnance na mnoho volných míst. V areálu se nachází kromě zdravotnických zařízení a administrativního zázemí také mateřská a základní škola.

Historie firmy

Původní budova nemocnice byla postavena ve druhé polovině 18. století a sloužila jako vojenský špitál pro místní posádku dělostřelectva. O několik let později vznikl opodál chudobinec s nemocnicí. Oba objekty posloužily jako základ dnešní nemocnice, jejíž podoba se v průběhu následujících století měnila podle potřeb obyvatelstva a počtu zraněných z války. Hodiny na hlavní budově pocházejí z roku 1913 a dodnes fungují.

Na základě dlouhodobých statistik má Nemocnice České Budějovice výborné výsledky v oblasti kardiologie. Díky přístrojové vybavenosti, medicínské péči a precizní práci lékařů i sester se jihočeské kardiocentrum řadí k nejlepším v republice. Českobudějovická nemocnice jako první u nás zavedla šetrné vyšetření endoprotézy, které spočívá v odsátí tekutiny z kloubu a následném zjištěním přítomnosti infekce.

Kariéra Nemocnice České Budějovice

Nemocnice České Budějovice dává práci lékařskému a zdravotnickému personálu. Kariéru zde můžete nastartovat i odborník z řad managementu, administrativy či například účetnictví. Zajímavé je, že pro některé pozice nemocnice nabízí náborový finanční příspěvek. Jedná se o pozici radiologického fyzika na radiologickém a onkologickém oddělení a lékaře na neurologickém, psychiatrickém, onkologickém a dalších odděleních. Mezi běžné benefity patří možnost stravování, týden dovolené navíc, možnost ubytování i celoživotního vzdělávání. Zaměstnanci si pochvalují příjemné prostředí nemocnice, přátelský kolektiv a dobré zázemí. Pokud chcete získat novou práci, prohlédněte si volná místa v Nemocnici České Budějovice.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Farmacie Chemie Zdravotnictví