Nemocnice České Budějovice - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Nemocnice České Budějovice

Nemocnice České Budějovice je moderním zdravotnickým zařízením, které nabízí všestrannou zdravotnickou péči na celkem čtyřiceti odděleních. Nemocnice je jedním z největších zaměstnavatelů v Jihočeském kraji, má okolo 2500 zaměstnanců a ročně je zde hospitalizováno přibližně 57 tisíc pacientů.

Hodnocení Nemocnice České Budějovice

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Původní budova nemocnice byla postavena ve druhé polovině 18. století a sloužila jako vojenský špitál. O několik let později vznikl opodál chudobinec s nemocnicí. Oba objekty posloužily jako základ dnešní nemocnice, jejíž podoba se v průběhu následujících století měnila podle potřeb obyvatelstva a počtu zraněných z války.

Co se týká soudobé historie, nemocnice se může pyšnit mnoha úspěchy. v roce 2015 zvítězila v soutěži o Nejlepší nemocnici ČR pořádanou HealthCare Institute. Jak v hodnocení pacientů, tak v kategorii Finanční zdraví se stala absolutním vítězem v nemalé konkurenci 156 nemocnic. O rok později dosáhla na druhé místo.

Kariéra v Nemocnici České Budějovice

Nemocnice České Budějovice nezaměstnává pouze lékaře a zdravotníky. Kariéru zde můžete nastartovat i odborník z řad managementu, administrativy či například účetnictví.

Vždy jde o zajímavou, pestrou práci na plný úvazek na akreditovaném pracovišti krajského významu, ve stabilním a vysoce profesionálním prostředí. Nemocnice může uchazečům nabídnout odborný růst, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost ubytování na ubytovně nemocnice a týden dovolené navíc.

Pokud chcete získat novou práci, prohlédněte si volná místa v Nemocnici České Budějovice.

Náborový příspěvek

Pro nedostatek lékařů s určitými specializacemi se nemocnice uchyluje k náborovým příspěvkům až ve výši 350 000 Kč. Týká se to například radiologie, gastroenterologie, či urgentního příjmu. Další volné pozice v Nemocnici České Budějovice jsou pozice sanitářů, techniků, nutričních terapeutů, či porodních asistentek.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Němcové 585/54, 370 01 České Budějovice 7, B.

Velikost firmy:

2500 - 3000 zaměstnanců

IČ:

26068877

Založení / Zapsání do OR*:

26. 11. 2003

Právní forma:

a.s.