Mladá fronta - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Mladá fronta

Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Vydavatelství Mladá fronta své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji.

Hodnocení Mladá fronta

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Vlajkovou lodí vydavatelství Mladá fronta je týdeník Euro, jeden z nejprestižnějších ekonomických týdeníků v České republice. Týdeník Euro je nejprodávanějším titulem soustředěným na byznys a byznysmeny.

Vydavatelství Mladá fronta provozuje také odborný web Finance.cz a dalších osmnáct specializovaných online titulů. V roce 2010 byla založena divize Medical Services, která nabízí kvalitní komplexní servis ve zdravotnictví, a to za oboustranné spolupráce s tradičními a významnými zdravotnickými tituly z portfolia vydavatelství Mladá fronta. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů.

Cílem vydavatelství Mladá fronta je dynamický rozvoj, což v první řadě znamená efektivně pronikat do nových segmentů mediálního trhu a cílenou prací získávat do svého portfolia nové projekty a vedoucí postavení. Základní filozofií vydavatelství Mladá fronta je profesionální spolupráce s těmi nejpracovitějšími a nejkreativnějšími odborníky v novinářské a vydavatelské oblasti. Ani vynikající nápad se totiž neobejde bez nadšených profesionálů, kteří jsou schopni ho uskutečnit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Mezi Vodami 1952/9, 143 00 Praha 4 - Modřany

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

49240315

Založení / Zapsání do OR*:

17. 5. 1993

Právní forma:

a.s.

Web:

www.mf.cz