LUCCO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

LUCCO

Hodnocení LUCCO

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti LUCCO na plný úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Strojařina mě vždycky bavila, takže byly chvíle, kdy jsem dokázal zapomenout na ten Kocourkov kolem a ponořil se do řešení konkrétního, technického problému. To bylo fajn.

Negativa firmy:

Faleš vedení. Prakticky nic co bylo řečeno nebo i napsáno, tak nebyla pravda. Od politiky kvality přes pracovní postupy až po odměny, dovolenou nebo dodržování zákoníku a zlepšování prostředí. Vše platilo tak nějak napůl, jen někdy a pro někoho. Nejsmutnější byla postupná eliminace poctivých, čestných lidí ( buď sami odcházeli nebo byli "odejiti" ) a upřednostňování bezpáteřních lokajů, kteří byli odborně mnohem slabší, ale všechno si nechali líbit, se vším souhlasili nebo mlčeli. V kontrastu s tím ve firmě dosud přežívají takoví, kteří si tam chodí hlavně zakouřit a poklábosit. Takže velmi slabá personalistika, která se dosud projevuje i při náborech. Firma má neustálý problém s fluktuací, protože si nedokáže objektivně protřídit uchazeče. Což zase souvisí s vedením, jeho naivitou a obklopováním se lidmi v předklonu, kteří jsou ochotni se podílet na čemkoli... Začarovaný kruh.

Doporučení pro management firmy:

- Respektování zákonů ČR, včetně norem které se týkají výroby a provozu ( od hygieny až po kvalitu ). - Tvrdé postihy za kouření a alkohol na pracovišti, za zaviněné prostoje, neuklízení, nehospodárnost, mísení odpadu, atd. - Výměna všech nečestných, nekompetentních lidí z managementu ( od personalistky až po předsedu ).

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Velké Albrechtice 242, 742 91 Velké Albrechtice

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

27814548

Založení / Zapsání do OR*:

1. 12. 2007

Právní forma:

a.s.