Flowee - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Flowee

Co je Flowee?

Flowee je novým internetovým médiem, které se snaží vymanit škatulkám jako zpravodajský nebo lifestylový web. Flowee se snaží mixovat všechna zajímavá témata, která přinášejí nový pohled na svět.

Hodnocení Flowee

Přidat hodnocení

Můžete si zde tedy přečíst o politice nebo náboženství, ale stejně tak o nových technologických postupech neb módních trendech. Flowee přináší inspirativní a inteligentní články, které vedou k zamyšlení a čtenáře obohatí.

Co znamená Flowee?

Geniální název webu vymyslel Michal Hájek, který stál u projektu Flowee od samého začátku. Jedná se o spojení slov "flow" jako plynutí, "flower" jako květina a "we" jako my. Je to symbolický název, který v sobě nese speciální energii, která má lidem ukázat, že všechno právě záleží na onom "my". A tímto heslem se snaží řídit redakce Flowee do dnes.

Pro koho je Flowee?

Flowee je pro všechny zvědavé lidi, kteří se sice umí dívat na svět kriticky, ale také si všímají toho, že svět a věda jdou neustále kupředu. Tím, že se web neudává jedním směrem, přijdou si zde na své skutečně všichni.

Čím je Flowee jiné?

Redakce Flowee si je vědoma toho, že v dnešní době je hlavní komoditou čas. Proto Flowee píše jasně, stručně a k věci. Jedná se o minimalistické médium.

Flowee Newsletter

Kromě desítek rubrik a několik set článků, které najdete na webu Flowee, se můžete přihlásit k odběru Flowee Newsletter. Každý pátek obdržíte výběr toho nejlepšího z Flowee. Tento newsletter slouží jako zajímavé víkendové čtení, kde si každý najde něco, co ho zajímá.

Přihlásit se k odběru můžete na webových stránkách Flowee a odhlásit se můžete kdykoliv prostřednictvím formuláře, který je také na webu Flowee.

Flowee v RSS čtečce

To, že je Flowee médium budoucnosti potvrzuje i to, že se snaží dostat i tam, kde není třeba internet. Kdo tedy používá RSS čtečky, může si nově přidat na seznam četby i Flowee.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na strži 2097/63, 140 00 Praha 4 - Krč

IČ:

05684595

Založení / Zapsání do OR*:

4. 1. 2017

Právní forma:

s.r.o.