Czechitas - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Czechitas

Společnost Czechitas pomáhá holkám, ženám i dětem poznat svět informačních technologií. Učí je programovat, kódovat i pracovat s daty. Organizuje workshopy na různých úrovních pokročilosti, zaměřené na konkrétní technologie nebo znalosti, letní tábory, rekvalifikační a večerní kurzy. Společnost Inspiruje a vzdělává nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Dostává novou krev tam, kde je jí nejvíc potřeba.

Hodnocení Czechitas

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie Czechitas

Společnost byla založela v roce 2014 neziskovou organizací Czechitas a snaží se bojovat za vyšší IT gramotnost u žen a mladých lidí. V létě 2015 společnost získala cenu Social Impact Award za sociální přínos a začali více pracovat na dlouhodobé udržitelnosti podnikání a na samostatnosti Czechitas. Rozšířili kurzové portfolio na mnoho technologií a oblastí v IT a spolu s Keboolou vytvořili DataGirls, kurzy datové analytiky. Společnost se přidala do projektu Akademie programování, která vzdělává děti na základních a středních školách a učitele. V roce 2015 se zakladatelka umístila na žebříčku New Europe 100, tedy mezi TOP stovkou lidí ze střední a východní Evropy, kteří se snaží vylepšit svět pomocí digitálních technologií.

Kariéra v Czechitas

Společnost Czechitas hledá lidi, kteří mají chuť tvořit nové příběhy a dělat svět krásnější. Pokud se staneš členem týmu Czechitas budeš přispívat k růstu celé společnosti a rozšíření do dalších měst a zemí.

Společnost nabízí možnost neustálého seberozvoje, profesního růstu, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Společnost Czechitas sází na možnost přinášet vlastní nápady a realizovat je. Velkou výhodou je setkávání se s významnými a inspirativními osobnostmi. Czechitas podporují rovné příležitosti na pracovišti a diverzitní týmy. U výběrového řízení nehledíme na pohlaví, věk, náboženské vyznání ani jiná kritéria zakázaná zákonem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dominova 2468/5, 158 00 Praha 13 - Stodůlky

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

03205797

Založení / Zapsání do OR*:

22. 8. 2014

Právní forma:

z.s.