Christine Promo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení Christine Promo

Přidat hodnocení
před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Christine Promo na zkrácený úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuji ve firmě již půl roku a jsem neskutečně spokojená. Super příležitost naučit se něco nového, z čeho můžu v budoucnu čerpat. Práce to není pro každého, ale pokud jste komunikativní, šikovní a nebojíte se oslovit, pak je to skvělá nabídka.

Negativa firmy:

Nic mě nenapadá

před 3 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Christine Promo na zkrácený úvazek, do roku 2011.
Pozitiva firmy:

jediné co dokáži pochválit je sídlo firmy

Negativa firmy:

Na pohovoru mi nebylo řečeno, že budu celý den vystávat u pochybného stánku a vnucovat lidem parfémy. Jsem studentka prvního ročníku na SŠ a v té době byly sice prázdniny, ale vracet se domů kolem půl desáté a další den do práce vyrážet v pět je opravdu blbost. Mladík, který mne zaučoval byl milý a musím říct, že to byl asi nejmilejší člověk tak ze všech. Slečna, kterou mi přiřadili na další službu byla nehorázně nepříjemná a pokaždé mne buzerovala i za tu nejmenší blbost. ,,Málo se usmíváš!" ,,Oslovuj všechny!" a další. Člověk si tam může hubu ukroutit, jak se snaží se na lidi příjemně usmívat a dostane za to vynadáno. Po šichtě jsem nemohla ani chodit a po přístupu lidí ve firmě jsem odešla.

před 4,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Christine Promo na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve firmě pracuji asi už 5.rokem a jsem spokojená. Kolektiv je přátelský a hlavně kolegyalní. Když jsem studovala SŠ, VŠ vždy mi manažerka vyšla vždy vstříc. Každý den je jiný, jezdíme na různá místa, takže práce není nikdy monotónní. Propagujeme českou kosmetiku, kterou používám sama i má rodina. S výrobky jsem velice spokojená. Na firmě máme různé benefity/soutěže ( např. Příspěvek na nábytek, dovolenou, mobil) a příští týden pojedem na firemní akci do Barcelony. :) Máme i sportovní vyžití, samozřejmě i Vánoční večírky nechybí. Myslím si, že tato práce není pro každého. Hledáme lidi, kteří se rádi komunikuji.

Negativa firmy:

před 5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Christine Promo na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Pěkné sídlo firmy, víc nic.

Negativa firmy:

U přijímacího pohovoru na pozici “Asistentka manažerky” Vám nikdo nepoví že tzv asistentka manažerky znamená stoupnout si do nějakého obchodního centra s velice laciným “stánkem” a obtěžovat kolemjdoucí ( nejlépe důchodce ) a vnucovat jim odporné vůně za nesmyslné ceny.. Nenechat se odbýt tím, že potencionální zákazník u sebe nemá takovou hotovost a aby náhodou zákazník neutekl nejlépe je, ho doprovodit až k bankomatu..

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (18)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na dolinách 1149/35, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

04395123

Založení / Zapsání do OR*:

11. 9. 2015

Právní forma:

s.r.o.