Christine Promo - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Hodnocení Christine Promo

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Christine Promo na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve firmě pracuji asi už 5.rokem a jsem spokojená. Kolektiv je přátelský a hlavně kolegyalní. Když jsem studovala SŠ, VŠ vždy mi manažerka vyšla vždy vstříc. Každý den je jiný, jezdíme na různá místa, takže práce není nikdy monotónní. Propagujeme českou kosmetiku, kterou používám sama i má rodina. S výrobky jsem velice spokojená. Na firmě máme různé benefity/soutěže ( např. Příspěvek na nábytek, dovolenou, mobil) a příští týden pojedem na firemní akci do Barcelony. :) Máme i sportovní vyžití, samozřejmě i Vánoční večírky nechybí. Myslím si, že tato práce není pro každého. Hledáme lidi, kteří se rádi komunikuji.

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Christine Promo na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Pěkné sídlo firmy, víc nic.

Negativa firmy:

U přijímacího pohovoru na pozici “Asistentka manažerky” Vám nikdo nepoví že tzv asistentka manažerky znamená stoupnout si do nějakého obchodního centra s velice laciným “stánkem” a obtěžovat kolemjdoucí ( nejlépe důchodce ) a vnucovat jim odporné vůně za nesmyslné ceny.. Nenechat se odbýt tím, že potencionální zákazník u sebe nemá takovou hotovost a aby náhodou zákazník neutekl nejlépe je, ho doprovodit až k bankomatu..

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Christine Promo na zkrácený úvazek, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Vůbec nic.

Negativa firmy:

Prodávání nekvalitních výrobků, lhaní zaměstnancům i zákazníkům, že se jedná o francouzské esence (haha), negativní atmosféra ve firmě, přihlouplé popěvky a tanečky v kruhu. Slečna, která mě zaškolovala byla vyloženě hloupá, jen papouškovala manuál a jakákoliv má otázka padla na velmi neúrodnou půdu. Psychická manipulace se starými lidmi a dalšími slabšími, vnucování předražených produktů, doprovázení k bankomatům. Pořvávání na kolemjdoucí, kterří nesouhlasí s jejim byznysem a nebojí se to dát najevo. Vymyšlené speciální akce. Tato práce je pro lidi, kteří nemají kapku úcty ke svým zákazníkům, vědomě prodávají nekvalitní a nesmírně nadhodnocené zboží a nebojí se ho ještě psychickým nátlakem vnucovat. Byla jsem znechucena a druhý den hned odešla.

Doporučení pro management firmy:

Je neuvěřitelné, že tato firma stále funguje. Vydělávat na slabších lidech a ještě se u toho falešně usmívat, nevím, jak se zdejší spokojení zaměstnanci na sebe v klidu dívají v zrcadle.

před 2 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Christine Promo na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Líbí se mi lidský přístup všech kolegů a jejich zápal pro práci. Pracuji ve firmě čtvrtý měsíc a jsem moc spokojená. Studuji zároveň VŠ a manažerka pobočky mi vždy vyjde vstříc.

Negativa firmy:

NIC

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (16)
Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Na dolinách 1149/35, 140 00 Praha 4 - Nusle

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

04395123

Založení / Zapsání do OR*:

11. 9. 2015

Právní forma:

s.r.o.