Bosch Diesel - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

Bosch Diesel

Firma Bosch Diesel se zabývá výrobou vstřikovacích systémů pro dieselové motory. V současnosti se jedná o největší výrobní závod na světě v oboru součástek pro vstřikovací systémy Common Rail v rámci skupiny Bosch.

Hodnocení Bosch Diesel

Přidat hodnocení
před 4 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bosch Diesel na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Pravidelný příjem, benefity

Negativa firmy:

Jednání se zaměstnanci se rok od roku horší (v podstatě je nemožné dostat smlouvu na dobu neurčitou; vedoucí nemůžou/nedokážou? kvalitní zaměstnance dobře ohodnotit a nekvalitním hodnocení snížit; směnové modely 20S), centralizace (vedoucí ve firmě nemají možnost o ničem rozhodovat, jsou to jen loutky), nadměrná administrativa (na vše x papírů a x žádostí), ...

před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bosch Diesel na plný úvazek, do roku 2018.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pořádek, čistota, řád, pravidelný příjem.

Negativa firmy:

Personální politika, někteří čeští vedoucí jednají na hranici zákona. Neustálý tlak na snižování mezd u dlouholetých zaměstnanců, Nevážení si dlouholetých pracovníků s praxí.

před 4,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní – Jihlava, Pávov
Pracuji ve společnosti Bosch Diesel na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dodržování zákoníku práce, dobrý plat, skvělé stravování, benefity. Jsem zde zaměstnán ve výrobě již více než patnáct let, když se mi něco nelíbí, vždy si vzpomenu, jak se k zaměstnancům chovají v některých jiných fabrikách na vysočině a jaký mizerný plat tam berou. Píšu toto hodnocení, protože mohu porovnávat a štvou mě lidi, kteří si jen stěžují. Ne se vším jsem zde úplně spokojen, ale ve srovnání s tím kde jsem pracoval předtím musím hodnotit tuto firmu pozitivně.

Negativa firmy:

Některé směnové modely

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – údržba – Jihlava Pávov
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bosch Diesel na plný úvazek 5-7 let, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Co se týče práce tak vše v pořádku

Negativa firmy:

Jedíné co je na ni špatné jsou někteří vedoucí kteří nerozumí své práci a to si kompenzují patolízalstvím podotýkám čeští vedoucí,nebýt jich tak jsem tam dodnes.

Doporučení pro management firmy:

Vybírejte si lepší pracovníky mistři odjakživa byly ti nejlepší odborníci ale vy si berete ty nejhorší.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

O společnosti Bosch Diesel

Společnost Bosch Diesel sídlí v Jihlavě a mezi další produkty patří dieselová vysokotlaká čerpadla, vysokotlaké zásobníky a tlakové regulační ventily. Své výrobky dodává významným výrobcům automobilů a kvůli tomu je kladen vysoký nárok na kvalitu. Společnost Bosch Diesel získala více jak 70 ocenění a certifikátů, včetně mezinárodních. Firma se snaží neustále zlepšovat ve všech technologických oborech jako robotika, softwarový vývoj a řízení motoru. Bosch jako společnost drží mnoho celosvětově významných patentů, výrobky splňují nároky na výkon, bezpečnost a zároveň zachovávají jednoduché ovládání.

Historie firmy

Dlouhá tradice je na českém území datována od konce 19. století, kdy obchodovala s významnými firmami. První pobočka byla založena v Praze roku 1920, po nucené pauze se vrací roku 1989 a od té doby se významně zasadila o svou image jako významný výrobce a investor. Jednou z nejzásadnějších změn bylo zahájení výroby komponentů pro naftové motory v roce 1999. Nakonec se Jihlavská továrna stává celosvětově jednou z největších výrobních prostor koncernu Bosch.

Bosch Diesel kariéra

Společnost je v současnosti největším exportérem a zaměstnavatelem Kraje Vysočina. Práci v Bosch Diesel nachází více jak 7 650 pracovníků a další volná místa stále čekají na obsazení. Kariéra v Bosch Diesel je tvořena pracovní nabídkou od výroby, přes stáže po vývoj IT technologií. Mezi benefity patří i možnost flexibilní pracovní doby, 5 týdnů dovolené, Home-office nebo firemní školka, sportovní a společenské akce, předdůchodový program a další.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jihlava 121, 58601 Jihlava

Velikost firmy:

4000 - 4999 zaměstnanců

IČ:

46995129

Právní forma:

s.r.o.