Banka CREDITAS Spořicí účet+ | VímVíc.cz

Banka CREDITAS Spořicí účet+

Banka CREDITAS nabízí spořicí účet s úročením až ve výši 1,6 % bez omezení na výši vkladu. S našetřenými penězi můžete nakládat podle svých potřeb, máte je neustále k dispozici.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 1,6 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • od 0 Kč - 1,6 %

Další informace:

Akční úrok 1,6 % platí do 30. 6. 2020 bez ohledu na výši vkladu. Výše úroku je v rámci akce zvýšena o 0,5 % na celkovou výši 1,6, % p.a.

Podmínky spořícího účtu:

  • Bez podmínek

Úroková sazba Spořicího účtu+ Creditas

Banka Creditas nabízí Spořicí účet+ s úrokovou sazbou až 1,6 % p.a., která je časově omezená, do 30. 6. 2020. Akční bonusová úroková sazba je oproti základní výši úroku navýšena o 0,5 %. Celková úroková sazba je platná na jeden rok. Celkový úrok 1,6 % ročně je bez omezení výše vkladu.

Založení Spořicího účtu+ Creditas

Banka Creditas umožňuje založení Spořicího účtu+ on-line do pár minut. Creditas poskytuje založení spořicího účtu on-line i pro ty, kteří nejsou stávájícími klienty banky. Potřebovat budete pouze vyplnit žádost, skeny nebo fotografie dvou dokladů totožnosti a výpisu ze stávajícího účtu u jiné banky.

Výhody Spořicího účtu+ Creditas

Založení a vedení spořicího účtu u banky CREDITAS je zdarma. K založení nepotřebujete zakládat běžný účet jako to je podmínkou u jiných bank. Maximální úrokovou sazbu získáte i bez podmíněného využívání dalších služeb banky. Peníze máte neustále k dispozici, protože jsou pořád dostupné. Jak dlouho budete spořit, je na vás.