Banka CREDITAS Spořící účet + | VímVíc.cz

Banka CREDITAS Spořící účet +

Banka CREDITAS spořící účet je nabízený s úročením ve výši až 5,6 % do částky 500.000 Kč. Klienti mají peníze kdykoliv k dispozici.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 5,6 %
Vyžadován běžný účet? Ne
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

 • Od 0 Kč do 500.000 Kč – 5,6 %
 • Od 500.001 Kč – 3,1 %

Další informace:

Banka CREDITAS spořicí účet je aktuálně jeden z nejvýhodnějších spořicích účtů na českém trhu. Nabízí výhodnou sazbu 5,6 % p.a.

Podmínky spořícího účtu:

 • 2 doklady totožnosti
 • Doklad o vedení účtu v jiné bance
 • Ověření identifikace zasláním 1 Kč

Banka CREDITAS Spořící účet + úroková sazba

Banka nabízí CREDITAS Spořící účet + s úrokovou sazbou 5,6 % p.a. Tento spořící úrok může klient získat až do výše vkladu 500.000 Kč. Vklady nad tuto částku budou úročeny úrokem 3,1 % p.a. Klienti si mohou sjednat jeden z aktuálně nejvýhodnějších spořicích účtů na českém trhu. Spořicí účet CREDITAS je možné založit jednoduše na kterékoli pobočce CREDITAS, online, v internetovém nebo mobilním bankovnictví CREDITAS Banking.

Úrokové výnosy se na Banka CREDITAS spořicí účet + připisují vždy poslední den v měsíci. Zároveň dochází k jejich kapitalizaci, tedy zhodnocování.

Založení Spořicího účtu + CREDITAS

Banka CREDITAS.cz umožňuje založení CREDITAS spořicího účtu + online do pár minut. Banka CREDITAS spořící účet plus poskytuje online založení i pro ty, kteří nejsou stávajícími klienty banky. Žadatel bude potřebovat pouze registraci, vyplnit žádost, skeny nebo fotografie dvou dokladů totožnosti a výpisu ze stávajícího účtu u jiné banky. Svou identifikaci klient dále ověří zasláním alespoň 1 Kč, poté si může založit výhodný banka CREDITAS spořicí účet. Další způsoby založení CREDITAS spořícího účtu plus:

 • Přes webové stránky www.creditas.cz
 • Osobně na pobočce CREDITAS
 • V banka CREDITAS internetovém bankovnictví
 • V mobilní aplikaci CREDITAS Banking

Noví i stávající zákazníci mohou využít mobilní aplikaci, noví klienti využívají založení přes webové stránky www.creditas.cz a stálí zákazníci zakládají spořicí účty na banka CREDITAS pobočkách nebo v internetovém bankovnictví CREDITAS banking. Pokud si klient není jistý s výběrem spořicího produktu, měl by využít spořící účty srovnání, případně banka CREDITAS recenze.

Výhody Spořicího účtu + CREDITAS

Založení a vedení banky CREDITAS spořícího účtu je zdarma. K založení není nutné zakládat běžný účet, jako je podmínkou u jiných bank. Úrokovou sazbu získá klient i bez podmíněného využívání dalších služeb banky. Na spořícím účtu CREDITAS jsou peníze kdykoliv k dispozici, klient z něj může provádět běžné platby, avšak nelze v něm nastavit inkaso, SIPO či trvalé příkazy. Každý klient může mít vedený pouze 1 spořící účet CREDITAS +. Největší výhody Spořicího účtu + CREDITAS jsou:

 • Úrok 5,6 % p.a. pro vklady až do výše 500.000 Kč
 • Peníze má klient kdykoliv k dispozici
 • Bez poplatků a bez omezení
 • Banka CREDITAS spořicí účet + je Finanční produkt roku 2019

CREDITAS spořicí účet úrok

Klientům se CREDITAS spořicí účet úroky připisují na konci každého měsíce, vždy v posledním dni v měsíci a jsou ihned disponibilní. Klient s nimi může neprodleně nakládat. CREDITAS spořicí účet úroky jsou také každý měsíc kapitalizovány, to znamená, že se každý další měsíc zhodnocují také úroky.

Spořicí účet +: Banka CREDITAS pojištění vkladu

Banka CREDITAS pojištění vkladů nabízí pojištění do výše odpovídající 100.000 euro (např. 2.600.000 Kč při kurzu 26 Kč za euro). Pojištěné jsou jak vklady, tak úroky. Není-li si klient jistý, jaký spořicí účet si vybrat, měl by využít online spořící účty srovnání či banka CREDITAS recenze a zkušenosti.

Spořicí účet CREDITAS platební účet s omezením

Spořicí účet CREDITAS je platební účet s omezením. To znamená, že je možné uskutečňovat běžné (hladké) platby, avšak nelze na něm zřídit inkaso, SIPO či trvalé platby. K tomuto účtu rovněž CREDITAS.cz nevydává platební karty, nicméně klient může vše pohodlně ovládat prostřednictvím mobilního nebo banka CREDITAS internetového bankovnictví..

Spořící účet Richee Junior

Banka CREDITAS myslí i na ty nejmladší a přichází se spořícím účtem Richee Junior, který vznikl za účelem osvěty finanční gramotnosti mezi dětmi a mládeží v České republice. Dětský spořicí účet je určený pro děti od narození až po dovršení věku 18 let. Založení, vedení i zrušení spořícího účtu Richee Junior je zcela zdarma a není zde vyžadován žádný minimální vklad. Tento spořicí účet pro děti je úročen úrokem 5,6 % pro vklady do výše 350.000 Kč včetně.

Druhy spoření v Banka CREDITAS

Výše bylo řečeno, že se Banka CREDITAS na spoření specializuje a snaží se rozšiřovat svou nabídku. V současnosti mohou klienti využít různé druhy spoření a zúročení svých financí:

 • Spořicí účet CREDITAS
 • Spořící vklad 1M
 • Spořící vklad 3M
 • Spoření pro děti a studenty
 • Termínovaný vklad
 • Podřízený vklad

Banka CREDITAS historie

Banka CREDITAS figuruje na českém finančním trhu 25 let, Banka CREDITAS je součástí investiční skupiny CREDITAS, která působí kromě financí také v oblastech energetiky, developmentu, zdravotnictví a nájemního bydlení. Od roku 2017 funguje banka pod současným názvem, dříve jako Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo. V současnosti se jedná o banku, která se soustřeďuje na poskytování služeb platebního styku, zhodnocování úspor, nabídku investic a na poskytování hypotečních úvěrů. CREDITAS banka se specializuje také na podnikatelský účet a financuje české společnosti.

V technologiích a přímém bankovnictví patří Banka CREDITAS mezi lídry na českém trhu. V lednu 2018 byla Banka CREDITAS první bankou na českém trhu, která umožnila klientům otevřené bankovnictví, tedy obsluhu bankovního účtu vedeného v jiné bance v jejím banka CREDITAS internetovém bankovnictví. Aktuálně je v jejím banka CREDITAS internetovém bankovnictví propojeno více než 20 českých a slovenských bank.

Banka CREDITAS má v současnosti více než 160 000 spokojených klientů a zájem o banku rok od roku roste. Podle průzkumu Hospodářských novin má CREDITAS banka nejlevnější běžný účet roku 2021. Se skvělou kartou, bez poplatků a s výhodnými podmínkami.

Banka CREDITAS ocenění

Banka CREDITAS za své působení na českém finančním trhu získala řadu významných ocenění:

 • 2021: Zlatá koruna: ocenění pro Spořicí účet +
 • 2021: LEMUR – bronzová medaile z České ceny za PR
 • 2020: Finparáda: Spořicí účet + získal ocenění v kategorii spoření nad 600 tisíc korun
 • 2020: Creditas banka patří mezi TOP 100 českých firem
 • 2019: Pětkrát úspěch v soutěži Finanční produkt roku
 • 2019: Lemur – České ceny za Public Relations
 • 2019: Élan Awards: Unikátní inovace
 • 2019: AppleCrunch: TOP 10 aplikací aj.

Banka CREDITAS kontakty

V případě, že by chtěli klienti navštívit jednu z poboček CREDITAS banky, vzhledem ke zvýšené návštěvnosti poboček banka doporučuje sjednání schůzky předem. Na bezplatné infolince 800 888 009 si klient domluví konkrétní termín a při návštěvě banka CREDITAS pobočky bude obsloužen bez zbytečného čekání. Non stop telefonní linka pro zablokování karty je +420 583 037 099. Bezplatná telefonní non stop linka funguje na telefonu 800 888 009, pro volání ze zahraničí je připravená non stop infolinka +420 583 037 099. Banka CREDITAS má 3 regionální korporátní centra v Praze, Olomouci a Brně.