13. plat - benefit | VímVíc.cz
Profese 13. plat

13. plat

13. plat je jednorázový finančních bonus, které firmy udělují zaměstnancům zpravidla ke konci roku. Částka se vypočítává buď z celkového hospodářského výsledku společnosti, nebo zaměstnanec dostane předem dohodnutou sumu peněz. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších benefitů, který sice rapidně zvyšuje mzdové náklady firmy, ale stejně tak zvyšuje loajalitu zaměstnanců. Někdy bývá tento benefit spojen se splněním určitých kvót. Aby zaměstnanec dosáhl na nějakou výši 13. platu, musí splnit určité podmínky. I v tomto případě se tak snaží zaměstnavatelé skrze benefit motivovat zaměstnance k pracovitosti.

Porovnání nabídek práce s benefitem 13. plat

Srovnejte si různé pracovní nabídky, kde na vás čeká benefit 13. plat a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo dle svých přání!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Obchodník
Plzeňský kraj
Více o pozici »
individuální
Plzeňský kraj

Do našeho týmu hledáme nového obchodníka!

Živnostenský list, Jiný typ
Bankovnictví a finanční služby, Ekonomie, finance a účetnictví
IT Administrátor - Windows
Hlavní město Praha
Více o pozici »
60000 - 70000 Kč
Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, společnost, která již více jak 25 let vyvíjí sofistikované podnikové informační systémy, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Administrátor – Windows. Náplň práce: komplexní administrace, správa a rozvoj IT infrastruktury firmy správa operačních…

Práce na plný úvazek
60000 - 70000 Kč
Konzultace, analýza a projektové řízení, Správa systémů a HW, Vývoj aplikací a systémů