Technik PO | VímVíc.cz
Profese Technik PO

Technik PO

Technik požární ochrany, nebo zkráceně technik PO je profese spadající do oblasti požární ochrany. Jedná se o jakýsi kvalifikační stupeň odborné způsobilosti při požární prevenci. S touto prací je spojena jistá míra zodpovědnosti. Takový člověk se stará o co nejlepší podmínky, které by zamezily případnému požáru.

Do pracovní náplně technika požární ochrany spadá především kontrola dodržování předpisů požární ochrany na pracovišti, také provádí odbornou přípravu a školení požární ochrany a zaměstnanců patřících do preventivních požárních hlídek. Musí také vést dokumentaci o požární ochraně a připravovat a řešit podmínky v případě hašení požáru, spravuje požární techniku, po-žárně-bezpečnostní zařízení a další.

Práci požárního technika může vykonávat osoba, které bylo vydáno osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu této profese. Vydání osvědčení je podmíněno složením zkoušky před odbornou komisí ustavenou Ministerstvem vnitra ČR. Průměrný plat je 25 000 Kč.

Porovnání nabídek práce na pozici Technik PO

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Technik PO a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
TECHNIK VOZOVÉHO PARKU - PRAHA (A8919)
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Pražská pobočka AAA AUTO a.s. v Dolních Chabrech shání Technika k udržení stálé vysoké kvality vozového parku.

Plný úvazek
Automobilový průmysl