Obchodní asistent | VímVíc.cz
Profese Obchodní asistent
Průměrná mzda na pracovní pozici Obchodní asistent je 20 000 Kč.

Obchodní asistent

Pozice obchodního asistenta je na rozmezí oborů administrativa a obchodu. Náplň práce se v jednotlivých firmách může značně lišit.

Uchazeči o pozici obchodního asistenta musejí především mistrně zvládat organizaci práce, plánování a administrativní podporu. Obchodní asistent je často pravou rukou obchoďáka, jehož náplní práce je příprava podkladů pro schůzky.

Co dělá obchodní asistent celý den? Denním chlebem asistentů v obchodu je také mimo příprav schůzek, příprava podkladů pro smlouvy a zajišťovaní obchodních jednání. Obchodní asistenti také často řeší většinu emailové komunikace.

Porovnání nabídek práce na pozici Obchodní asistent

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Obchodní asistent a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Obchodní asistent/ka - Praha
Hlavní město Praha
Více o pozici »
od 20 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Podívejte se na nabídku práce, volná místa a kariéru ve firmě Mlékárna Pragolaktos, a.s., která nyní hledá nové kolegy/kolegyně na pozici 'Obchodní asistent/ka'.

Plný úvazek
Administrativa
Obchodní asistent/ka - Praha
Hlavní město Praha
Více o pozici »
12 000 - 17 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Podívejte se na nabídku práce, volná místa a kariéru ve firmě PURUS ODOR s.r.o., která nyní hledá nové kolegy/kolegyně na pozici 'Obchodní asistent/ka'.

Plný úvazek
Služby