HR business partner | VímVíc.cz
Profese HR business partner

HR business partner

HR business partner by měl být: strategický partner, zprostředkovatel změny a odborný specialista. Je od něj tedy očekávána kompletní znalost HR agendy a ještě něco navíc. Na starost má i vzdělávání zaměstnanců nebo hodnocení.

Měl by být komunikativní a snažit se navazovat dobré vztahy se zaměstnanci, protože právě on je ten, který změnu předává a šíří v rámci firmy. Ostatní zaměstnanci by se na něj měli obrátit v případě jakýchkoliv problémů a HR partner by měl tyto námitky a připomínky předat vedení firmy.

K práci na této pozici je třeba ukončené vysokoškolské vzdělání na magisterské úrovni. Průměrný plat v České republice je okolo 53 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici HR business partner

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici HR business partner a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
SPECIALISTA LIDSKÝCH ZDROJŮ (OD 37 000 KČ)
Semily
Více o pozici »
individuální
Semily
Semily

Steve Jobs kdysi prohlásil, že jediným způsobem, jak dělat dobře svojí práci, je milovat to, co děláte. A tak se Vás ptám: Láká Vás prosazovat inovace? Sjednocovat interní HR procesy napříč pobočkami? Láká Vás to vše i se zahraničním přesahem? Pokud jste

Plný úvazek
Personalistika a HR