Garanční technik | VímVíc.cz
Profese Garanční technik
Průměrná mzda na pracovní pozici Garanční technik je 37 500 Kč.

Garanční technik

Garanční technik je manažer ve světě automobilů. Stará se o garanci automobilů a s ní spojené záležitosti, jako komunikace s klienty i s dodavatelem, reklamace, záruka atd.

Garanční technik připravuje i potřebné dokumenty, jako záruční list nebo jiné technické dokumentace. Součástí jeho práce je i vedení a proškolování dalších zaměstnanců firmy.

Garanční technik je v hierarchii postaven výše než technik a tomu odpovídá i jeho plat. Průměrně si v České republice na této pozici vyděláte okolo 35 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Garanční technik

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Garanční technik a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - MLADÁ BOLESLAV (A7845)
Mladá Boleslav
Více o pozici »
individuální
Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe pro naší pobočku!

Plný úvazek
Prodej a obchod, Automobilový průmysl
Parťák do technické správy nemovitostí
Hlavní město Praha
Více o pozici »
33 500 - 41 500 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Tvujspravce, s.r.o. se zabývá správou nemovitostí, kde hlavní činností je garance nájemného majitelům nemovitostí. Hledáme osobu, která nám pomůže s technickou koordinací správy nemovitostí. Pracovní činnosti probíhá v terénu i mim

Plný úvazek, Živnostenský list
Služby, Stavebnictví a reality
NÁKUPČÍ AUTOMOBILŮ - HRADEC KRÁLOVÉ (A7798)
Hradec Králové
Více o pozici »
individuální
Hradec Králové
Hradec Králové

Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe!

Plný úvazek
Prodej a obchod, Automobilový průmysl