Event Manager | VímVíc.cz
Profese Event Manager
Průměrná mzda na pracovní pozici Event Manager je 20 000 Kč.

Event Manager

Event manager působí v PR oddělení a má na starost organizování, přípravu a plánování eventů nebo jiných společenských událostí. Organizuje nejen party ale i semináře, školení a pokud je zaměstnán ve firmě má velice často blízko i k reklamní a propagační tvorbě. Event manager může pracovat buď jako zaměstnanec firmy, nebo i na sebe a poskytovat své služby externě.

Aby mohl člověk vykonávat toto povolání, je nezbytné ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Pokud je Vás plán pracovat ve větší firmě, jsou cizí jazyky velikou výhodou. Event manager by měl mít vystupování na úrovni a výborné komunikační schopnosti. Dále se cení flexibilita a schopnost zvládat stresové situace a nebát se převzít zodpovědnost.

Průměrný plat na této pozici se pohybuje okolo 40 000 korun. Záleží na tom, zda pracujete na sebe nebo v jak veliké firmě jste zaměstnáni a v jakém regionu.

Porovnání nabídek práce na pozici Event Manager

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Event Manager a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Komunitní pracovník, preventista - Praha
Hlavní město Praha
Více o pozici »
18 000 - 22 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Podívejte se na nabídku práce, volná místa a kariéru ve firmě Česká společnost AIDS pomoc, z.s., která nyní hledá nové kolegy/kolegyně na pozici 'Komunitní pracovník, preventista'.

Plný úvazek
Zdravotnictví a sociální péče