Direct marketing specialista | VímVíc.cz
Profese Direct marketing specialista

Direct marketing specialista

Specialista na direct marketing má na starost přípravu marketingových kampaní skrze přímou komunikaci se zákazníkem. Toto povolání tedy probíhá skrze oslovování klientů přes telefon, email, televizi apod. Na základě získaných dat z těchto průzkumů provádí analýzy, které posléze využívá ke zviditelnění služeb společnosti.

Pro výkon tohoto povolání je nutná kreativita. Součástí je tvorba propagačního obsahu a materiálu pro různá média. Direct marketing specialista zároveň spolupracuje s externími dodavateli nebo agenturami.

Aby člověk mohl pracovat na této pozici, musí mít ukončené vysokoškolské vzdělání minimálně na bakalářské úrovni. Plat na této pozici se pohybuje okolo 35 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Direct marketing specialista

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Direct marketing specialista a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
KOORDINÁTOR/-KA MARKETINGU
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Jste kreativní, samostatní a pozitivně naladění? Máte zkušenosti z oblasti marketingu? Rádi komunikujete s lidmi a bez problému se domluvíte anglicky? Chcete pracovat pro silného partnera, který má co nabídnout? Ano? Pak neváhejte a zašlete svůj životopi

Plný úvazek
Marketing
Parťák do marketingu
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Tvujspravce, s.r.o. se zabývá správou nemovitostí, kde hlavní činností je garance nájemného majitelům nemovitostí. Hledáme osobu, která nám pomůže s rozvojem marketingu. Pracovní činnosti probíhá v terénu i mimo něj.

Částečný úvazek
Marketing, Média, reklama a PR