Copywriter | Nabídky práce | VímVíc.cz
Profese Copywriter

Copywriter

Copywriter tvoří poutavé reklamní texty a slogany převážně pro marketingové účely. Náplň práce copywritera tvoří vymýšlení takových textů, které podpoří prodej výrobků či služeb.

Obvykle je požadováno středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání. Samozřejmostí je perfektní znalost českého jazyka, případně jiných cizích jazyků , ve kterých bude tvorba textů probíhat. Důležitá je i znalost práce s PC.

Praxe na stejné či podobné pozici nebývá vždy podmínkou, je ovšem jasnou výhodou, stejně jako jakákoliv textařská zkušenost. Očekává se tvořivost, samostatnost, kreativita a výborné písemné vyjadřování. Velkou výhodou copywritera je znalost příslušného oboru, ovšem profesionál musí zvládnout každé téma. Copywriteři mají často plat formou úkolu nebo za normostranu. Práce copywriterů není závislá na místě ani prostoru.

Porovnání nabídek práce na pozici Copywriter

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Copywriter a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Stáž moderního psaní a copywritingu Více o pozici »
individuální

Chceš psát o tom, co tě baví? Chceš se naučit psát texty pro svět internetu, které ti následně začnou vydělávat peníze? Máš zájem se naučit základy digitálního marketingu a copywritingu? Tříměsíční program Vhodné pro studenty humanitních oborů, studenty marketingu…

Praxe a stáže, Trainee programy
Marketing, Administrativa, Média, reklama a PR