Business development manager | VímVíc.cz
Profese Business development manager
Průměrná mzda na pracovní pozici Business development manager je 47 500 Kč.

Business development manager

Pozice Business development manager má za úkol posouvat ve společnost v oblasti nových obchodních příležitostí. Sleduje a monitoruje současnou situaci na trhu a na základě toho vytváří marketingové strategie, které se posléze snaží realizovat. Zároveň se snaží udržovat dobré vztahy se stávajícími zákazníky.

Náplní práce je i vymýšlení nových strategií pro vstup na trh a způsob propagace nových výrobků. Tato práce tedy vyžaduje i notnou dávku kreativity. Business development manager úzce spolupracuje s obchodním a nákupním oddělení a společně se snaží dosáhnout co největší efektivity.

K výkonu tohoto povolání je třeba absolvování vysoké školy na bakalářské úrovni nebo vyšší odborné školy. Průměrný plat se pohybuje okolo 72 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Business development manager

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Business development manager a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Business Development Manager/ International Sales Manager
Hlavní město Praha
Více o pozici »
40 000 - 90 000
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Business Development Manager/ International Sales Manager.

Plný úvazek
Marketing, Administrativa, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomie, finance a účetnictví, Konzultace, analýza a projektové řízení
B2B Business Development Manager
Hlavní město Praha
Více o pozici »
40 000 - 55 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Stručná charakteristika společnosti: RONDOgo je jedním z nejrychleji rostoucích startupů na českém trhu a absolutní inovací v oblasti retailu. Naše unikátní platforma pomáhá partnerům v práci se zákazníky a za tři roky existence máme víc než 1,6 milionu

Plný úvazek
Prodej a obchod