Autoelektrikář | VímVíc.cz
Profese Autoelektrikář
Průměrná mzda na pracovní pozici Autoelektrikář je 22 783 Kč.

Autoelektrikář

Autoelektrikář se zabývá elektronickými a elektrickými systémy automobilů. Náplň práce autoelektrikáře tvoří diagnostika, oprava a seřizování těchto systémů. Jedná se o podobné povolání jako.

Pro tuto profesi je požadován výuční list obor Autoelektrikář. Součástí vzdělání je i získání řidičského oprávnění skupiny C. Řidičské oprávnění pro další skupiny je jednoznačně výhodou.

Praxe je obvykle součástí studia, tudíž nebývá požadována. Důležitá je manuální zručnost, schopnost číst technické výkresy a technické myšlení. Autoelektrikář zná a dodržuje předpisy, BOZP a orientuje se v automobilovém průmyslu.

Porovnání nabídek práce na pozici Autoelektrikář

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Autoelektrikář a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Automechanik-autoelektrikář, diagnostik - Praha
Hlavní město Praha
Více o pozici »
od 25 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Podívejte se na nabídku práce, volná místa a kariéru ve firmě Martin Hrnčíř, která nyní hledá nové kolegy/kolegyně na pozici 'automechanik-autoelektrikář, diagnostik'.

Plný úvazek
Stavebnictví a reality
Autoelektrikář - Praha
Hlavní město Praha
Více o pozici »
20 000 - 40 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Podívejte se na nabídku práce, volná místa a kariéru ve firmě Autoservis RADAC s.r.o., která nyní hledá nové kolegy/kolegyně na pozici 'Autoelektrikář'.

Plný úvazek
Strojírenství
Automechanik - autoelektrikář - Brno
Trnitá
Více o pozici »
od 13 350 Kč
Trnitá
Trnitá

Podívejte se na nabídku práce, volná místa a kariéru ve firmě RST Group s.r.o., která nyní hledá nové kolegy/kolegyně na pozici 'Automechanik - autoelektrikář'.

Plný úvazek
Strojírenství