Vývojář datového skladu | VímVíc.cz

Vývojář datového skladu

Pardubický kraj

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti finančnictví hledáme vhodné uchazeče na pozici:
Co tě u nás čeká:

- práce s MS SQL 2017
- vývoj v MS Visual Studio 2017 SSDT
- vytváření reportů v SSRS / Power BI
- navrhování datových kostek v SSAS
- ETL transformace v SSIS
To celé zastřešené v MS TFS pro týmovou práci a rychlé nasazení do užívání.
Aktuálně stavíme na MS SQL 2017 Enterprise a příslušných službách včetně MS Power BI server.
Co od tebe očekáváme:
- pokročilou znalost SQL
- znalost správy MS SQL server
- zkušenost s modelovacím nástrojem Enterprise Architect
- 2 roky praxe v oblasti databázových systémů
- analytické myšlení
- angličtinu na komunikativní úrovni
- zodpovědnost a samostatnost
Co ti nabízíme:
- profesní rozvoj, možnost účasti na školeních
- motivující finanční ohodnocení (až 3 platy ročně navíc formou bonusů)
- flexibilní pracovní dobu
- možnost práce z domova
- 5 týdnů dovolené, sick days, 90,- Kč stravenky, pitný režim na pracovišti, akce pro zaměstnance, vstupenky na hokej atd.
- kanceláře na břehu řeky, v blízkosti centra Pardubic
- práci v mladém a přátelském kolektivu
Kdy tě rádi přivítáme:
- listopad / prosinec 2019 (případně dle dohody)
Místo výkonu práce:
- Pardubice
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis včetně fotografie na e-mail: ********* a uveďte značku 19109/VDS/VYK.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Sabina Trochtová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.