Všeobecné sestry s osvědčením - Čížkovice | VímVíc.cz

Všeobecné sestry s osvědčením - Čížkovice

Litoměřice
Plný úvazek
25 600 - 37 120 Kč
Mám zájem o nabídku Všeobecné sestry s osvědčením - Čížkovice

Volné místo Všeobecné sestry s osvědčením ve společnosti Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace. Pracoviště se nachází na adrese Na Svobodě 172, Čížkovice, 411 12 Čížkovice. Jedná se o práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz) s počátečním platem / mzdou 25 600 - 37 120 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Jana Kuglerová, vedoucí zařízení. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na adrese Na Svobodě 172, Čížkovice, 411 12 Čížkovice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 00080195.

Pozice:
Všeobecné sestry s osvědčením
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 9. 7. 2019 do 8. 7. 2020
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Náplň práce:
plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu vyplývající z pozice všeobecné sestry v sociální službě.
Požadujeme:
flexibilitu, empatii, nekonfliktnost, schopnost týmové práce, trpělivost při výchově dětí.
Výhodou je praxe v sociálních službách, znalost práce s lidmi se zdravotním handicapem - mentální postižení a řidičské oprávnění pro užívání referenčního vozidla.
Práce na denní a noční směny s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou.
Možnost prodloužit smlouvu na dobu neurčitou. Výše platu dle praxe.
Nutné mít očkování, nebo před nástupem absolvovat očkování na žloutenku typu B.
Nabízíme:
závodní stravování, týden dodatkové dovolené navíc, systém odměn a příspěvků po zkušební době, 2x ročně zaměstnanecké akce.
Způsob prvního kontaktu:
telefonicky Po-Pá od 7.00-17.00 hod. nebo e-mailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice.
Evidujeme 473 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice.