Talent Sourcer Commercial | VímVíc.cz
premium

Talent Sourcer Commercial

Praha hl.m.
Plný, částečný
Mám zájem o nabídku Talent Sourcer Commercial

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Co takhle recruitment?? Máme pro Vás skvělou příležitost začít právě teď a to i bez předešlých zkušeností!

O čem to celé je?

 • U nás budete hrát hlavní roli specialisty?, který je prvním kontaktem pro kandidáty.
 • Do role specialisty bude zahrnuto vyhledává talentů na trhu z různých oblastí (například marketing, sales, finance, HR a mnoho dalšího)
 • Vaším cílem bude propojovat kandidáty s prací jejich snů. Pod tím si můžete představit třeba vyhledávání vhodných kandidátů? na LinkedInu, pracovních portálech nebo i v naší interní databázi.
 • Pokud se Vám podaří vyhledat vhodné kandidáty pro obsazovanou pozici u klienta, pak přijde čas na oslovení a prvotní call?. Nebojte, máme připravený promakaný onborading. Naučíme Vás, jak kandidáty vyhledat, oslovit či i třeba jak s nimi vést prvotní hovory a mnoho dalšího.
 • Pokud posoudíte z prvního hovoru s kandidátem, že by mohl být skvělý fit pro obsazovanou pozici u klienta, předáte info nadřízenému Recruiterovi a plánují se další kola výběrového řízení. Pro Vás to bude znamenat zvednout telefon? a s kandidátem domluvit termín, kdy by se mu to hodilo. Zbytek už přenecháte na tvém seniorním parťákovi Recruiterovi.
 • Nemusíte se bát, že byste se u nás začel/a nudit. Neustále testujeme nejnovější technologie, které slouží při náborovém procesu.

Čeká na Vás skvělý tým Commercial, který je tvořen našimi parádními kolegy a kolegyněmi a už se těší, až Vás budou moci poznat. Celý Commercial tým má pod křídly naše Štěpánka Drechsler ?.

Kdo jste?

Abychom Vás mohli obsadit do hlavní role, potřebujeme:

 • Abyste se nebál/a angličtiny?, protože v rámci GoodCallu se s ní určitě budete potkávat a to třeba už při zaškolení (máme připravená edukativní videa i v AJ). Občasně ji třeba využijete při komunikaci s kandidáty, ale primární jazyk je stále čeština.
 • Abyste byl/a open učit se nové věci a nadále rozvíjet své know-how.
 • Abyste byl/a osoba s komunikačními dovednostmi, protože budete na denní bázi ve spojení s kandidáty (hlavně po telefonu ?). Takže určitě empatie se Vám bude hodit. 
 • Abyste pátral/a po HPP nebo zkráceném úvazku s možností práce Po-Pá (minimálně 4h denně)
 • Zkušenosti v rámci náboru nejsou třeba, vše Vás rádi naučíme, ale pokud jste si již někdy potkal/a s náborem, máte u nás už teď plusové body?.

Proč je tato pozice lákavá?

 • U nás ‘nekupujete zajíce v pytli’ ?! Už během výběrového procesu si v rámci tzv. demo-dne můžete na vlastní kůži vyzkoušet, co vlastně agenda Talent Sourcera obnáší a jestli by to bylo to pravé ořechové právě pro Vás.
 •  Když vše klapne a pustíme se do spolupráce, během prvních týdnů Vás od píky vše naučíme?. V začátcích Vás bude čekat intenzivní program, kde Vás od základů zaškolíme nejen do tajů sourcingu, ale i jednotlivých oborových specializací.
 • Ani později nebudeme zapomínat na Váš další rozvoj. Prostřednictvím tréninků sesterské Recruitment Academy budete mít zdarma přístup ke stovkám hodin špičkového odborného obsahu, včetně komplexní série víc jak 30 kurzů Digital HR Leaders. Každý nováček také bezplatně prochází certifikačními školeními RACS a RACR v hodnotě téměř 20 tisíc. Mimo to vytváříme i řadu interních vzdělávacích programů a realizujeme další na míru připravená ad hoc školení.
 • V případě volby plného úvazku Vás čekají neotřelé benefity jako 10 extra dní volna ročně - tzv. GoodDays, měsíční sabbatical po sedmi odpracovaných letech či volno navíc při speciálních životních událostech, i ty klasičtější (technické vybavení/Edenred karta, Multisport karta apod.). Nezoufejte, pokud je Vás ve hře part-time nabídneme Vám Multisport kartu, firemní vybavení (noťas a telefon), flexibilní rozvržení pracovní doby nebo třeba teď nově i dovolenou na základě Vašich odpracovaných hodin :).
 • Potrpíme si tu na dobré mezilidské vztahy?, takže po pracovní stránce můžete vždy očekávat podporu ze strany kolegů i managementu, ale také Marketing nebo People Care týmu. Po ruce Vám bude v začátcích i váš vlastní parťák/pomocník - Buddy.
 • Po pracovní době se pak pod organizační taktovkou naší interní Social Committee můžete účastnit společných akcí a projektů napříč žánry (sport, kultura aj.) - o jaké se jedná konkrétně, můžete omrknout na našem IG profilu (@goodcallcz).
 • Nahlédnout k nám do týmu můžete i prostřednictvím sociálních sítí TikTok, LinkedIn, Facebook a pokud by Vás zajímalo, co o nás říkají naši (současní i bývalí) zaměstnanci, prohlédněte si nás na Atmoskopu.

Tak jak Vám to zní ? Já myslím, že není třeba ztrácet čas. Dejte nám o obě vědět, zašlete CV a můžeme si spolu popovídat?.

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.