B2B obchodník - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
premium

Superhrdina B2B Telesales

Praha
Plný úvazek/Zkrácený úvazek
až 50 000 Kč
Mám zájem o nabídku Superhrdina B2B Telesales

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Jsme Bisnode, jednička ve svém oboru na českém trhu. Svým zákazníkům poskytujeme chytrá data a komplexní databáze, které jim pomáhají dělat správná finanční a obchodní rozhodnutí. Jsme součástí švédské skupiny, která působí v 19 evropských zemích.

Díky partnerství s Dun & Bradstreet máme možnost nabídnout unikátní celosvětová řešení. Na českém a slovenském trhu se pohybujeme od roku 1990, aktuálně zde tvoříme přibližně stopadesátičlenný tým a hledáme posilu do svých řad. Budete to právě vy? Přidejte se k nám. Náš úspěch bude i vaším úspěchem.

Chceme firmám zvyšovat tržby a minimalizovat obchodní rizika. Vyhlížíme parťáka, který posílí náš telesales tým a bude spolu s námi pomáhat firmám dělat správná obchodní rozhodnutí.

Co Ti nabízíme?

 • Nemáme zastropovaný provizní systém. Je jen na tobě, kolik si ke slušné základní mzdě vyděláš na provizích z prodeje. Naši nejlepší obchodníci si odnesou i 50 000 korun.
 • Jsme dobrá parta a rádi spolu trávíme čas i mimo práci, takže poměrně často pořádáme všemožné akce, na které tě velice rádi přizveme.
 • Máme krásnou kancelář na krásném místě, minutku chůze od metra Stodůlky.
 • V telesales týmu máme zkrácenou pracovní dobu, v pátek chodíme domů už ve 14:00 a řešíme to flexibilně.
 • Preferujeme HPP, ale pokud by tě zajímala práce na ŽL, můžeme se o tom společně pobavit.
 • Nabízíme řadu dalších benefitů, jako je třeba příspěvek na multisportku, skupinové kurzy angličtiny, příspěvek na penzijní připojištění či stravenky.

Jak bude spolupráce probíhat?

 • Ze začátku budeš hlavně oceňovat úspěšné firmy certifikáty, jako je např. Czech Top 100, a postupem času jim skrze naše produkty pomáhat s výběrem jejich dodavatelů a partnerů.
 • Rádi ti se vším pomůžeme. Na začátku spolupráce tě čeká školení spolu s ostatními Bisnodími nováčky a seznámení s týmem v čele s manažerkou Zuzkou, který ti bude ve všem oporou.
 • Momentálně zažíváme období náborů, takže se nemusíš bát, že bys tu byl sám. Právě naopak. Budeš mít možnost probrat své pocity s někým, kdo je ve stejné situaci.

Co od Tebe očekáváme?

 • Pokud už máš nějaké obchodní zkušenosti a ideálně z call centra, pak je to zn. ideál. Není to ovšem podmínkou. Rádi ti naše know-how předáme.
 • Důležité je, že se chceš naučit něco nového a máš obchodního ducha.

Zaujal tě náš inzerát? Rádi se s tebou potkáme a probereme detaily nad hrnkem kávy. Stačí poslat životopis. Už teď se těšíme!

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.