Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu, ŘP C, E - Příbram | VímVíc.cz

Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu, ŘP C, E - Příbram

Příbram
Plný úvazek
od 16 280 Kč
Mám zájem o nabídku Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu, ŘP C, E - Příbram

Volné místo Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu, ŘP C, E ve společnosti DORYS CZ, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Příbram. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou od 16 280 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, praxe vítána,zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Zdeněk Rys, kontaktní osoba. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma DORYS CZ, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Příbram. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25712659.

Pozice:
Řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu, ŘP C, E
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 20. 3. 2019 do 29. 2. 2020
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - firemní oblečení, věrnostní příspěvek

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • praxe vítána,zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost

Požadované povolání

  • Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 9

Poznámka

Pozice: řidiči pro mezinárodní kamionovou dopravu, ŘP C, E
OC
Požadujeme:
řidičský průkaz sk C,E praxe vítána, zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita - jeden víkend doma, jeden v zahraničí.
Po dohodě uhradíme zájemcům ŘP sk C, E
Náplň práce: mezinárodní přeprava,
Nástup od 20.3.2019 do 29.2.2020 Mzda: 16 280 + stravné ,výdělek 35 až 50 tis. Kč
Zaměstnanecké výhody:firemní oblečení, věrnostní příspěvek
Kontakt:Rys Zdeněk, tel.: ********* od 8:00 do 16:00 hod., e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Příbram.
Evidujeme 1014 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Příbram.