Pracovník ve výrobě robotických systémů (JEMNÁ PRÁCE ZÁBAVOU) | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 672 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Pracovník ve výrobě robotických systémů (JEMNÁ PRÁCE ZÁBAVOU)

České Budějovice
Práce na plný úvazek
30000 - 40000 Kč
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se vývojem moderní elektroniky pro průzkumné roboty a monitorovací technikou pro čistící techniku se sídlem v Českých Budějovicích, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Pracovní ve výrobě robotických systémů.

Náplň práce:

  • Výroba a montáž komponentů pro robotické systémy
  • Jemná práce s miniaturními kusy
  • Nepásová výroba – jemná přirozená práce, která je pro nás zábavou

Požadavky na kandidáta:

  • Základem je zručnost
  • Jemná, technická a ruční práce při sestavování
  • Přemýšlet nad práci a prací se bavit
  • Koníček, který je zaplacen, je vhodné pro modeláře, stavitele lega, apod.

Nabízíme:

  • STABILITU - zajímavou práci a silné zázemí stále se rozvíjející české akciové společnosti
  • ČISTÉ a KLIDNÉ PROSTŘEDÍ
  • Dobré a stabilní platové ohodnocení, základní mzda dle zkušeností a šikovnosti 30 000 – 40 000 Kč
  • Prémie za svědomitě odvedenou práci
  • Pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz
  • Stravenky, příplatek na dopravu a pojištění
  • Podpory jazykového vzdělávání, možnost jazykových kurzů v rámci práce
  • Pestrou, zábavnou práci s viditelným výsledkem práce
  • Přátelské a neformální, přitom moderní pracovní prostředí
  • Výborný kolektiv, který si na terase dílny a třeba jen proto, že je pátek, tak ugriluje a udělá si hezký pátek
  • Ideální nástup od července 2024, ale lze i dle domluvy
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Typ pracovního poměru:
Mzda:
Místo výkonu práce:
České Budějovice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Základní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:

Benefity, na které se můžete těšit